Klausyti gyvai

22:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Po dviejų metų trofėjų Alytuje susigrąžino Vilniaus „Žalgirio“ klubas

Sekmadienio popietę gausiai užpildytame Alytaus stadione paaiškėjo 2018 m. „SHARP LFF taurės“ turnyro nugalėtojai. Po dviejų metų trofėjų susigrąžino Vilniaus „Žalgirio“ klubas, kuris rezultatu 3:0 įveikė čempionų titulą ginusią Kauno „Stumbro“ komandą.Nugalėtojų treneris Valdas Urbonas teigė, jog jo auklėtiniai nusipelnė triumfuoti turnyre.

Valdo Urbono komentaro video: https://youtu.be/t_MxFG1XIFo

Jau trečią minutę vilniečiai turėjo puikią progą išsiveržti į priekį. Liviu Antalis perėmė kamuolį ties netoli aikštės vidurio ir sprintavo į kairįjį baudos aikštelės kraštą. Priešais rumuną liko tik varžovų vartininkas, bet jo smūgiuotas kamuolys atsimušė nuo skersinio.„Žalgirio“ futbolininkai rungtynių pradžioje daugiau kontroliavo kamuolį, o kauniečiai žaidė „antruoju numeriu“ ir naudojosi kontratakomis bei standartinėmis situacijomis oponentų aikštės pusėje.14 minutę „Stumbras“ sukūrė pirmą pusprogę prie „žalgiriečių“ vartų. Rafaelis Floro atliko pavojingą perdavimą iš krašto, bet varžovai neutralizavo pavojų. Po netrukus sekusio kampinio Lucasas Villela smūgiavo šalia vartų.30 minutę taurės čempionų vartams pavojų sukėlė „Žalgirio“ kapitonas Tomašas Šimkovičius. Saugas galingai smūgiavo iš dvidešimties metrų, bet kamuolys nepasiekė taikinio.34 minutę „Žalgiris“ išsiveržė į priekį. T. Šimkovičius sulaukė perdavimo kairiajame baudos aikštelės krašte, techniškai persimetė kamuolį per jį gynusį Rimvydą Sadauską ir nestipriu smūgiu nuginklavo vartininką.

Prieš kėlinio pabaigą Valdo Urbono auklėtiniai padvigubino pranašumą ir tai padarė įspūdingu būdu. Marko Tomičius prie baudos aikštelės prieigų galingu šūviu užsuko kamuolį į kairįjį vartų kampą, taip nudžiugindamas gausiai susirinkusius savo komandos fanus.

Po pertraukos situaciją toliau kontroliavo „Žalgirio“ futbolininkai, nors kauniečiai po kurio laiko pradėjo valdyti kamuolį daugiau.70 minutę arti tikslo buvo „Stumbro“ gynėjas Rafaelis Floro. Jis šalia baudos aikštelės stipriai smūgiavo į dešinį vartų kampą, bet kamuolys skriejo šalia virpsto. Vėliau savo taikiklio vos nepritaikė po keitimo aikštėje pasirodęs Alseny Bah.87 minutę vilniečiai įtvirtino savo pergalę dar vienu puikiu smūgiu. Marquinhosas atliko slalomą prie varžovų baudos aikštelės ir tiksliai smūgiavo į dešinį vartų kampą.

Žalgiris“ atlaikė varžovų spaudimą ir šventę pergalę 3:0. Sostinės klubas iškovojo jau dvyliktą Lietuvos taurės trofėjų savo istorijoje.Savo komentarą pateikė ir „Stumbro“ treneris Mariano Barreto.

Mariano Barreto komentaro video: https://youtu.be/UTKeMtRnda8

Rungtynių statistika:

„Stumbras“ – „Žalgiris“ 0:3 (0:2)
Alytaus stadionas, 1782 žiūrovai
Teisėjas – Jurijus Paškovskis

Įvarčiai: 34 min. T. Šimkovič (0:2), 43 min. M. Tomič (0:2), 88 min. Marquinhos (0:3)

Nuotraukos: Sauliaus Čirbos/LFF.lt

 

Kitos naujienos

Alytaus apskr. Vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo. Gautas 58-e...

„Tai mūsų eglutė išdygo po nakties, kaip netikėtas Kalėdinis stebuklas“, – į radijo stoties „FM99“ pašto ...

Šiuolaikinės klounados spektaklis visai šeimai „Čiurlionio pasaka“

„Džiaugiamės, kad priėmėte, stengsimės, kad taptų tradicija ir nuteistiesiems pagal galimybes dalyvauti m...