Klausyti gyvai

09:00 - 10:00

Ryto programa „Geros dienos!“

Po „FM99“ publikacijos merui už užsakomajį straipsnį teko susimokėti pačiam

Radijo stočiai „FM99“ pradėjus domėtis, kiek alytiškiams kainavo straipsnis apie Alytaus miesto mero Nerijaus Cesiulio šeimą, galiausiai meras sąskaitą susimokėjo pats, bent taip teigia Alytaus m. savivaldybės komunikacijos skyrius.

Primename, kad gegužės 15 dieną, minint Tarptautinę šeimos dieną, žiniasklaidoje pasirodė straipsnis apie Alytaus mero Nerijaus Cesiulio šeimą, su gražia šeimos nuotrauka ir pavadinimu „Aurelija ir Nerijus Cesiuliai: „Mums vaikai yra kur kas svarbiau už reitingus“.

Straipsnis pažymėtas, kad parengtas Alytaus m.savivaldybės komunikacijos skyriaus specialistės M.Angeloskos. Jis delfi.lt pažymėtas kaip reklama. Tas pats straipsnis pasirodė ir vietos žiniasklaidoje, jį publikavo alytusplius.lt, dzukijosveidas.lt, alytausgidas.lt.

Tą pačią dieną savivaldybės pasiteiravus, kiek alytiškiams kainavo mero reklama, pirmą dieną atsakymo nesulaukėme, nes teigta, kad dar neapmokėta sąskaita, todėl suma nežinoma.

Atsakymą iš savivaldybės komunikacijos skyriaus gavome po dviejų dienų, jame teigiama, kad meras straipsnį apmokėjo savo asmeninėmis lėšomis:

„Alytus jau keletą metų pristato save, kaip šeimų miestą, todėl mero interviu yra jo, kaip alytiškio, puoselėjančio ne tik šeimos vertybes, bet ir miesto įvaizdžio idėją pasirodė žiniasklaidoje minint Šeimos dieną. Tiek straipsnį, tiek šeimos fotosesiją meras apmokėjo savo asmeninėmis lėšomis.“

Kiek biudžeto lėšų sutaupyta liko paslaptimi.

Kitos naujienos

Liepos 6-ąją – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną – kviečiame švęsti Dzūkij...

Grupė 

Druskininkų rajone sunkiai apgirtęs vyras smurtavo prieš mažametę mergaitę. Kaip pranešė Alytaus apskriti...

Birželio 25 d. įsigalioja vasaros laikotarpio Alytaus miesto viešojo transporto tvarkaraščiai: da...