Klausyti gyvai

15:00 - 16:00

Dienos kaleidoskopas

Po karantino sušvelninimo pagerėję egzaminus laikančiųjų rezultatai „Regitroje“

Nuo gegužės 4-osios „Regitra“ pradėjo egzaminuoti visų kategorijų, įskaitant ir B, būsimus vairuotojus. Gegužę padaliniuose vėl pradėtos teikti ir vairuotojo pažymėjimų išdavimo paslaugos iš anksto užsiregistravusiems klientams, kurie jų negali gauti internetu.

Nuo gegužės 4-osios „Regitra“ pradėjo egzaminuoti būsimus vairuotojus

Atsižvelgiant į situaciją šalyje, „Regitra“ egzaminus atnaujino palaipsniui. Apie pagerėjusį išlaikomumą po karantino sušvelninimo, pasikeitusias sąlygas atšaukiant rezervuotą laiką egzaminui radijo stoties „FM99“ laidoje „Ne tu vienas kelyje“ kalbėjomės su „Regitros“ generalinio direktoriaus pavaduotoju Sauliumi Šuminu.

S. Šuminas pokalbio metu džiaugėsi, kad klientai egzaminui atvyksta laikydamiesi visų Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų. Jis akcentavo, kad emigrantai deklaravę savo gyvenamąją vietą užsienyje Lietuvoje laikyti egzamino negali. Tai ne galioja tik studentams. 

„Regitra“ atnaujino visų kategorijų egzaminus ir vairuotojo pažymėjimų išdavimą padaliniuose

Pašnekovo teigimu, nors „Regitra“ deda visas pastangas užkirsti kelią sukčiavimui vis tik tai bandančių daryti klientų vis pasitaiko. „Regitros“ generalinio direktoriaus pavaduotojas S. Šuminas taip pat pasidžiaugė augančiu internetinėmis paslaugomis besinaudojančių klientų skaičiumi.

Kitos naujienos

Alytaus meras Nerijus Cesiulis sako, kad Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai (ŠMSM) neradus sutarimo ...

2023 m. spalio 7 d. prie Kaukų-Obelytės piliakalnių, Miroslavo sen., Alytaus r. sav....

„Varsa-Stronglasas“ spalio 4 dieną žais pirmas sezono rungtynes namuose. Pirma naujojo LRL čempio...

Šiandien streiką dalyje Lietuvos mokyklų pradeda Andriaus Navicko vadovaujama Lietuvos švietimo d...