Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Po šešerių metų pertraukos Giedrė pristatė antrajį solinį albumą „Nuolat pildoma“

Atlikėja ir dainų autorė Giedrė pristatė savo antrąjį solinį albumą „Nuolat pildoma“, pasirodžiusį po šešerių metų pertraukos.„Esu labai pasimetusi, bet labai labai laiminga“, – prieš prasidedant koncertui atviravo dainininkė. Ji pripažino, kad nors jaudulys ją kamavo net kelias savaites, šiandienos ji laukė su dideliu nekantrumu.

Po kelerių džiazo scenose praleistų metų, į pop-elektronikos žanrą šiandien sugrįžusi dainininkė koncerto metu pasakojo ir apie neįprastą albumo „Nuolat pildoma“ idėją – albumas neapsiribos baigtiniu dainų skaičiumi ir internetinėse platformose bus nuolat pildomas naujais kūriniais.Pradėjusi nuo titulinio kūrinio „Nuolat pildoma“, pirmojoje koncerto dalyje Giedrė atliko visas naujojo albumo dainas, kiekvieną iš jų apipindama istorijomis ir pasakojimais. Antrąją dalį pasirodymo ji skyrė nostalgijai ir klausytojus pradžiugino seniai negirdėtais „Empti“ kūriniais – „Saloje“, „Pabandyk“, „Gera mylėtis“ ir kitas.

Koncerto metu scenoje Giedrė pasirodė ne viena – prie jos prisijungė ilgamečiai bičiuliai bei scenos kolegos Darius Rudis (būgnai) ir Julius Valančauskas (bosas) – su šiais muzikantais dainininkė ne kartą grojo pirmojo solinio albumo „Optinė apgaulė“ koncertuose, taip pat taip pat „Džiazo miniatiūrose” bei „Pieno lazeriuose”.

Praėjusiais metais Giedrei teko nemažai dirbti su elektroninės muzikos grupe „Happyendless“ – dainininkės balsas skamba keliose jų albumo „Kinetika“ dainose, vyrai taip pat yra sukūrę akustiško Giedrės kūrinio „Kiek buvome verti“ remiksą. Atlikėja yra koncerto metu pasakojo, jog šis remiksas ir tapo impulsu grįžti prie pop-elektronikos, o „Happyendless“ narys Andrius Kauklys galiausiai prisidėjo ir prie poros naujojo albumo dainų – „Užburtas ratas“ bei „Šventos ramybės uostas“.Koncerto metu atlikėja gerų žodžių negailėjo albumo prodiuseriui, aranžuotojui ir bendraautoriui Faustui Venckui bei visai ją supančiai komandai.„Esu labai laiminga, kad mane supa tokie talentingi ir įkvepiantys žmonės. Noriu padėkoti jiems už supratimą, kantrybę, kartais net ėjimą „prieš plauką” pildant mano muzikines užgaidas“, – sakė Giedrė.

GIEDRĖ – „Nuolat pildoma“ – https://youtu.be/JPegGui8qUU

GIEDRĖ – „Užburtas Ratas“ – https://youtu.be/5EI9jVIIr3Y

 

Kitos naujienos

„Pilietiškumo dėlionėje“ pokalbis su Giedriumi Sakalausku. 

Šį sekmadienį (gruodžio 11 d.) Makniūnuose nuo 10 iki 13 val. vyks Kalėdinis Makniūnų bagažinių t...

Gruodžio 2 dieną Alytaus pataisos namuose 49 m. kinologas specialistas sumušė kitos kinologės 7 mėnesių t...

Lietuvos profesionalai standartinių šokių šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva Lacitien...