Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Poilsis Birštono mieste: įvertinkite tylą ir ramybę

Alytus apžvelgtas,  Druskininkai apžvelgti, nepamirškime apžvelgti ir Birštono. Ar pavyks atrasti ir sužinoti tai, ko dar nežinojome? Kad būtų paprasčiau FM99 pakalbino Birštono turizmo informacijos centro direktorę Rūtą Kapačinskaitę.

 

Direktorė iškart sako, kad „pamatyti yra tikrai labai daug“.

Birštono apžvalgos bokštas

R.Kapačinskaitė iškart užsimena apie jau beveik metus stovinti Birštono apžvalgos bokštą, nuo kurio turistui atsiveria tiesiog nuostabūs vaizdai, iš čia labai gerai matyti Nemuno kilpos. Užlipus į apžvalgos bokštą, neaplenk ir Škėvonių atodangos, kuri pasirodo yra „viena ilgiausių Europoje atodangų“. Nepamirškime užkopti ir į Vytauto piliakalnį  – dar vadinamą Vytauto kalną, apie jį direktorė pateikia trumpą gražią istorinę pamokėlę. Paminimas ir Mineralinio vandens maršrutas – mėgstantiems keliauti savarankiškai maršrutą galima rasti www.visitbirštonas.lt.

„Druskupis”

Per maždaug tris valandas trunkantį pasivaikščiojimą „galima pasisemti labai daug sveikatos.“ Užsukite ir į kurorto centrinį parką, kuriame rasite skulptūrų, sporto taką. Šis takas, kurį galima pavadinti Mažu Nemuno vingių maketu, tęsiasi apie 2 km. Neaplenkime ir Kneipo sodo.  

 

Kitos naujienos

Alytuje vyksta mažasis kino ir kultūros festivalis „Scanoramos vasara“. Šiais metais kino stovykl...

Nuo Liepos 1 dienos prie Kauno kolegijos prijungta Alytaus kolegija.

Lietuvos gyventojai savo vaikui ar kitam mokyklą baigiančiam giminaičiui rekomenduotų pasirinkti ...

Naujai išrinktas europarlamentaras Aurelijus Veryga dirbs Europos konservatorių ir reformuotojų f...