Klausyti gyvai

12:00 - 13:00

Dienos kaleidoskopas

„Prie puodelio arbatos. Pakalbėkim…“ su režisieriumi Emiliu Vėlyviu prieš „Redirected / Už Lietuvą!“ premjerą

Sveiki, mieli draugai, ir vėl gurkšnojantys arbatą kartu!

Lietuvą spėjo apskrieti žinia, kad sausio 10 d. visuose Lietuvos kino teatruose pasirodo didžiulio susidomėjimo sulaukęs naujausias režisieriaus Emilio Vėlyvio filmas „Redirected“ / Už Lietuvą!“.

Prieš premjerą Alytuje su režisieriumi susitiko Liudas Ramanauskas pasikalbėti apie filmą, lietuvišką kiną, kino kultūrą ir daug kitų įdomių dalykų, tad kviečiame pasiklausyti!

Pirma dalis

Antra dalis

Trečia dalis

Filmo Redirected Už Lietuvą! kadrai_Pauliaus Makausko nuotr (4)Alytuje „Dainavos“ kino teatre artimiausiomis dienomis filmą pažiūrėti galima 17.30 ir 20.00 val.

Na, o filmo kūrybinė komanda matydama, jog filmu didesnį susidomėjimą rodo vyrai, nusprendė atskleisti šiek tiek detalių, kodėl ir moterys privalo pamatyti šią juostą. „Redirected“ / Už Lietuvą!“ aktorės Karina Stungytė, Monika Vaičiulytė ir Vita Šiaučiūnaitė rekomenduoja šį filmą Lietuvos moterims, nes:

1. Filme vaidins kelios dešimtys aktorių vyrų, todėl visoms žiūrovėms tikrai bus kur paganyti akis. „Moterys turės progą pamatyti, kokie nuostabiai gražūs ir talentingi yra mūsų Lietuvos aktoriai“, – užtikrintai sako „Redirected“ / Už Lietuvą!“ aktorė Karina Stungytė.

2. Daugiau nei pusę filmo ekrane šmėžuos radiatoriumi savo grožybes prisidengęs nuogas vyras. Kuri gi moteris nenorėtų to pamatyti?

3. Vienišos moterys filme galės susirasti jų vertą antrąją pusę.

„Filmas bus prikolnas ir jo ateis pažiūrėti daug bičų, todėl vieną iš jų galima „pakabinti“ tiesiog kino salėje, o po filmo su juo galėsit nuvaryt tiesiai į naktinį klubelį“, – sako aktorės Monikos Vaičiulytės „Redirected“ / Už Lietuvą!“ personažas Simona.

4. Moterys galės palyginti, kurie vyrai geresni, stipresni ir gudresni – britai ar lietuviai. Gal tai padės apsispręsti, kad visai neverta emigruoti ir ieškoti laimės D. Britanijoje?

Filmo Redirected Už Lietuvą! kadrai_Pauliaus Makausko nuotr (5)5. Filme bus rodoma graži meilės istorija, kuri, kaip ir priklauso, baigsis didelėmis lietuviškomis vestuvėmis. Kad ir ką besakytų, juk meilės istorijos patinka visoms moterims.

6. Žiūrovės galės pasigrožėti Lietuvos miestų ir gamtos vaizdais.

Filmo aktorė Karina Stungytė užtikrina, kad pasigrožėjusios šalies vaizdais, moterys dar uoliau mokys savo vaikus, jog teršti gamtą yra negražu.

7. Moterys susipažins su nacionaliais britų ir lietuvių ypatumais.

„Kandaus ir aštraus humoro pagalba filme bus pristatytos mūsų tautos ir užsieniečių nacionalinės ydos. Tik svarbiausia į viską žiūrėti su humoru!“, – sako aktorė Monika Vaičiulytė.

8. Filmas mokys meilės kitataučiams.

„Pamačiusios šį filmą, moterys ims auklėti savo vaikus taip, kad jie nebūtų priešiški kitataučiams“, – sako Karina Stungytė.

9. Po filmo žiūrovės išmoks „Greitojo bėgimo su aukštakulniais“.

„Redirected“ / Už Lietuvą!“ personažo Simonos teigimu, tai yra geriausia moteriška sporto šaka, su kuria susipažinti galima tik šiame filme.

10. Filmas bus juokingas ir vyrams, ir moterims, turintiems humoro jausmą.

„Viskas šioje juostoje apgobta sarkazmo šydu, nepamirškite to. Labai siūlau pasižiūrėti visoms, kurios nori smagiai praleisti porą savo gyvenimo valandų, kritiškai pažiūrėti į save ir savo mylimuosius“, – sako „Redirected“ / Už Lietuvą!“ aktorė Vita Šiaučiūnaitė.

Naujajame Emilio Vėlyvio filme „Redirected / Už Lietuvą!“, kurį kuria prodiuserių kompanija „Kino kultas“, bus šaržuotai vaizduojama Lietuva ir labiausiai tiek tarp užsieniečių, tiek tarp pačių lietuvių paplitę stereotipai apie mūsų šalį. Siekdama atkreipti dėmesį į apie Lietuvą kuriamus stereotipus ir šalies įvaizdį, filmo komanda sukūrė tinklalapį www.lithufuckingwhat.com.

Taigi smagaus žiūrėjimo! 🙂

Pagarbiai, Eglė

Print

 

 

Kitos naujienos

Dešimtadalis gyventojų per pastaruosius metus davė kyšį, labiausiai korumpuotomis sritimis jie laiko svei...

(BNS). Infrastruktūros statybos bei remonto grupė „Fegda grupė“ užbaigė tokio pat verslo bendrovės „Alkes...

Druskininkuose kilusio šeimyninio konflikto metu neblaivus Valstybės sienos apsaugos tarnybos Varėnos pasienio rinktinės pareigūna...

(BNS inf.) Pagal Vyriausybės parengtą projektą, siūloma sujungti Alytaus, Lazdijų ir Prienų teism...