Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Primename, kad iki birželio 25 dienos vyksta „Alytiškių iniciatyvų“ balsavimas!

Primename, kad iki birželio 25 dienos vyksta „Alytiškių iniciatyvų“ balsavimas! Išrinkite geriausias iniciatyvas, kurios bus įgyvendintos mūsų mieste! FM99 pasakoja Alytaus miesto savivaldybės komunikacijos skyriaus vadovė Modesta Tarasauskienė.

 

Modesta Tarasauskienė

 

Tiek mažųjų, tiek didžiųjų projektų kategorijų iniciatyvos pasiskirstė po lygiai, t. y. abejų kategorijų teikiama po 5 projektus. Tarp pateiktų pasiūlymų yra skulptūros, treniruokliai, laipynės, miesto vartai, skvero sutvarkymas ir kt.„Jau pernai pirmieji Lietuvoje miesto gyventojams pasiūlėme patiems išsirinkti ir nuspręsti, kurioje vietoje ir kokia idėja turėtų būti įgyvendinta miesto lėšomis. Toks biudžeto skirstymo modelis inovatyvus ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Mūsų komanda ne kartą šią praktiką pristatė kitoms savivaldybėms, esame ir Europos politikos inovacijų miestuose finalininkai“, – teigia Komunikacijos skyriaus vedėja Modesta Tarasauskienė.

#AlytiškiųIniciatyvos: ar Alytuje bus įrengti „Alytus-Myliu“ miesto vartai?Alytus jau keletą metų atvykstančius ir grįžtančius pasitinka tik su kelio ženklu „Alytus“, tačiau daugelis pasigenda miesto ribą žyminčių vartų – jie įprasmintų atvykimą į Dzūkijos sostinę. Todėl iniciatyvus alytiškis Artūras Lavrėnovas, dalyvaudamas Alytiškių iniciatyvų projekte, siūlo pakeisti situaciją ir įrengti daugelio jau pamėgto ir miestą reprezentuojančio ženklo „Alytus-Myliu“ miesto vartus.

Kita iniciatyva Jaunimo parke – lauko laipiojimo sienelė.FM99 pasakoja Edminas Dabušinskas.

 

„Tai būtų pirmoji tokia aikštelė Lietuvoje, kurios sporto šaka neseniai buvo įtraukta į Olimpines žaidynes“,– teigia laipiojimo sienelės iniciatorius, ekstremalaus sporto propaguotojas Edminas Dabušinskas. Ant vienos dirbtinės uolos vienu metu galėtų būti nuo 4 iki 10 skirtingų trasų, o per 5 uolas iki 50 maršrutų. Čia galėtų vienu metu sportuoti apie 40 žmonių. Šioje erdvėje būtų galimybė ne tik leisti   laisvalaikį, tačiau ir sportuoti, bei organizuoti varžybas. Taip pat šalia sienelės siūloma įrengti  apšvietimą ir suoliukus.Projektai suskirstyti į dvi atskiras kategorijas. Mažųjų projektų kategorijoje teikiamos iniciatyvos iki 25 tūkst. eurų vertės, jos bus įgyvendintos dar šiemet. Didieji projektai – iki 150 tūkst. eurų – bus įgyvendinti kitais metais, kuomet bus parengtas projektas ir techninė dokumentacija.

Plačiau: http://www.alytus.lt/alytiskiu-iniciatyvos

Kitos naujienos

„Pilietiškumo dėlionėje“ pokalbis su Giedriumi Sakalausku. 

Šį sekmadienį (gruodžio 11 d.) Makniūnuose nuo 10 iki 13 val. vyks Kalėdinis Makniūnų bagažinių t...

Gruodžio 2 dieną Alytaus pataisos namuose 49 m. kinologas specialistas sumušė kitos kinologės 7 mėnesių t...

Lietuvos profesionalai standartinių šokių šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva Lacitien...