Klausyti gyvai

08:00 - 10:40

Savaitgalio rytas

„Puodelis arbatos“ – šiemet senelius pasieks ne tik šventinė karšta sriuba, bet ir mūsų laiškai

Foto: www.maltieciai.lt
Foto: www.maltieciai.lt

Artėja gražiausios metų šventės, kurių metu susitinkame su artimais ir tolimesniais, seniai matytais giminėmis ir bičiuliais, sėdame už vaišių stalo ir džiaugiamės artumu, dalijamės džiaugsmu. Tačiau yra žmonių, kurie ne tik per šventes, bet ir kiekvieną dieną – vieniši. Šiemet Maltos ordino savanoriai ir vėl kvies dalyvauti maltiečių sriubos gerumo akcijoje ir paaukoti lėkštę sriubos vienišam seneliui. Šiemet kviečiame pasidalinti ir geru žodžiu, parašytu laiške ar atviruke, kuriuos gruodžio 23-ąją savanoriai išdalins jų laukiantiesiems.

Susitikime paragauti karštos sriubos gruodžio 6-ąją, Alytaus Rotušės aikštėje, eglutės įžiebimo šventėje ir gruodžio 8-ąją, sekmadienį, Šv. Angelų sargų bažnyčioje nuo 8.30 iki 11.30.

Jeigu pažįstate vienišų senelių, kuriems trūksta gero žodžio ir karštos sriubos, netylėkite, paskambinkite telefono numeriu 861277642, ir jau kitą dieną Maltos ordino savanoriai juos aplankys.

Pagelbėti galima ir pervedant neribotą sumą į Maltos ordino pagalbos tarnybos sąskaitą Nr.: LT204010042403094997 AB DNB banke. Gavėjo kodas: 190740859.

Nelikime abejingi!

Kitos naujienos

Alytaus miesto teatre penktadienį šventiniu koncertu bus uždaromi Alytaus – Lietuvos kultūros sostinės me...

FM99 studijoje „Praeitis trap mūsų“Alytaus kolekcininkų klubo nariai Gintaras Lučinskas ir Kęstutis Tamul...

Paauglių tarpe pastaruoju metu drastiškai daugėja atvejų, kai vaikai ima svaigintis priklausomybę...