Klausyti gyvai

13:35 - 15:00

Ši diena muzikos istorijoje

„Puodelis arbatos“ – Socialinė akcija „Alytiškis alytiškiui“ – džiugu, kad jau metus alytiškiai dalinasi gerumu!

Viešoji įstaiga Alytaus miesto socialinių paslaugų centras šiuo metu teikia socialines paslaugas 121 šeimoms ir jose augantiems 245 vaikams. Tai šeimos, kuriose tėvams trūksta socialinių įgūdžių ir jie nesugeba pasirūpinti savimi ir savo vaikais. Daugelyje šių šeimų trūksta elementarių buities daiktų, avalynės, drabužių, maisto. Vaikai stokoja reikalingų mokymosi priemonių, pratybų. Ypač graudi situacija šeimose, kuriose moteris laukiasi arba yra ką tik grįžusi į namus su naujagimiu.

11 įstaigos darbuotojų teikia paslaugas šioms šeimoms jų namuose, vaikai lanko įstaigos Vaikų dienos centrą. Socialinės darbuotojos rūpinasi mažųjų užimtumu, lavinimu. Vaikai valgo pavakarius, ruošia pamokas, daro įvairius darbelius, švenčia šventes, lanko kiną, teatrą, vyksta į pažintines ir poilsines išvykas organizuojamas mūsų įstaigos darbuotojų.

Alytaus miesto gyventojai jau įsitraukė į organizuojamą akciją – yra nemažai alytiškių suaukotų drabužių, avalynės, indų ir kt. Tačiau yra dalykų, kurių neįmanoma gauti panaudotų, tai sauskelnės, pieno mišinukai, kūdikių higienos priemonės, vaistai. Todėl visi alytiškiai kviečiami, pagal galimybes, paremti šią akciją – pinigais arba reikalingais daiktais.

Akcijos „Alytiškis-alytiškiui“ pristatymas miesto bendruomenei įvyks 2014 m. balandžio 29 d.

Alytiskis-alytiskiui

AUGINDAMI SAVO VAIKUS PADĖKIME AUGTI KITIEMS.

 

Kitos naujienos

Mugė SUKURTA LIETUVOJE, subūrusi Lietuviškų prekių ženklų puoselėtojus, vyks gegužės 22...

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro (ARATC) patirtis, kuriant ir plėtojant regioninę atliekų tvar...

Kas yra dzūkas, kuo ypatinga Dzūkija, kas lėmė čia įsikūrusių žmonių gyvenimo būdą, f...

Gegužės 20-21 dienomis startuoja Drive-in seansai Alytuje, Alytaus dainų slėnio aikštelėje.