Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Renginys „60+ KINE“ liepos 29-ąją ir Alytuje!

Jau liepos 29 d. Alytaus Dainų slėnyje alytiškių laukia nemokamas renginys „60+ KINE“, kurio metu Jūsų laukia vaišės, dovanos ir prestižiniais kino apdovanojimais įvertinta ispanų kino grando Pedro Almodovaro juosta „Skausmas ir šlovė“. Nors „60+ KINE“ renginiai skirti senjorams, tačiau palaikyti jiems kompaniją kviečiami ir įvairaus amžiaus jų artimieji. Apie tai „FM99” eteryje kalbėjome su viena iš renginio organizatorių Karolina Barišauskiene, – kviečiame pasiklausyti pokalbio:

 

Prieš pat filmo seansą, renginio svečiams bus pristatytas ir Pasaulinės lyderystės konferencijos projektas „Tyli lyderystė, kurio tikslas atskleisti visuomenei retai žinomus, tačiau savo kilniais darbais kitų gyvenimus keičiančius ir įkvepiančius tylius lyderius. Alytuje kalbėsimės su Liudu Ramanausku.

Bilietai į „60+“ renginius – nemokami

Nemokamo žurnalo senjorams „60+“ įkūrėja bei vasaros renginių „60+ KINE“ idėjos autorė Laura Balčiūtė džiaugėsi, kad prie turiningo senjorų ir ne tik laisvalaikio prisideda verslas. Saugant senjorus – renginiai po atviru dangumi Kaip teigia organizatoriai, renginius po atviru dangumi organizuoti nuspręsta dėl saugumo, o mažesni šalies miestai organizuoti renginius „60+ KINE“ pasirinkti taip pat neatsitiktinai.„Praėjus įtemptam karantino laikui nusprendėme vasaros renginius surengti ir mažesniuose Lietuvos miestuose, kur pramogų ir veiklos senjorams yra kur kas mažiau. Renginiai po atviru dangumi pasirinkti dėl senjorų saugumo, norėjome būti užtikrinti, kad mūsų renginiai yra visiškai saugūs. Lauke saugumą užtikrinti – paprasčiau“, – teigė kūrybinės agentūros „Ugdanti komunikacija“ vadovė Karolina Barišauskienė. Daugiau apie renginius: https://www.facebook.com/NemokamasZurnalasSenjorams/

Kitos naujienos

Į FM99 Kalėdinių eglučių parką atkeliavo Girinukas – tai darželio „Girinukas“ pedagogių kūrinys.

Gruodžio 8 d., 16 val., Audiovizualiųjų menų centre vyks Redo Diržio paskaita-pokalbis „Dalykai, kurie nu...

Gruodžio 15 d. 18 val., Alytaus kultūros centras, Didžioji salė