Klausyti gyvai

16:20 - 17:00

Šeštadienis prie kavos puodelio

,,Rudens gėrybių mugė’’ džiugins Alytų

Rugsėjo 30 dieną, šeštadienį, S.Dariaus ir S.Girėno gatvė atgis ne pirmus metus iš eilės organizuojamu ir visų laukiamu renginiu ,,Alytaus rudens gėrybių mugė’’.

Nuo 10 iki 16 val miesto centre Alytaus gyventojus ir miesto svečius džiuginsiantis renginys yra išskirtinis, nes jo metu ruduo bus pasitinkamas linksmai ir iškilmingai. Čia bus prekiaujama ne tik kaimiškais maisto produktais, inventoriumi daržui ar sodui, sodinukais, daigais, dekoratyviais augalais, bet ir tautodailininkų dirbiniais ir kt., Nuotaiką kels specialus koncertas, o mažųjų lauks pramogos.

(organizatorių nuotr.)

Švęskime rudenį kartu ir susitikime rugsėjo 30 dieną 10-16 valandomis S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje, Alytuje. Platesnę informaciją ir registraciją rasite apsilankę Festivus.lt arba kontaktiniu telefonu +37067042441.

,,Rudens gėrybių mugė’’ džiugins Alytų

Susitikti su artimu, linksmai praleisti laiką pramogų ir muzikos apsuptyje? Paragauti natūralios duonos, pamaloninti save natūraliais sūriais? Įsigyti sodinukų, daigų, sulaukti konsultacijos iš sodininkų ir daržininkų lūpų? Viską rasime vienoje vietoje – ,,Alytaus rudens gėrybių mugėje’’! Rugsėjo 30 dieną S.Dariaus ir S.Girėno gatvė atgis nuo 10 iki 16val ūkininkų, tautodailininkų, liaudies meistrų, sodininkų ir kt. dirbiniais ir gaminiais, koncertuos kapela ,,Dzūku versmė’’, pramogos lauks ir didelių, ir mažų. Susitikime ir pasiruoškime šaltiesiems sezonams kartu! Platesnę informaciją ir registraciją rasite apsilankę Festivus.lt arba kontaktiniu telefonu +37067042441.

Kitos naujienos

Šįvakar visi keliai – į Rotušės aikštę. Vakaro tamsa apgaubta Dzūkijos sostinė 20 val. miestelėnu...

Sostinėje kai kurie daugiabučiai jau šildosi. Kaip Alytuje? Kiek kainuos šildymas ir ar jau verta jungti,...

Šį sekmadienį Pasaulinės gyvūnų globos dienos minėjimas Alytuje.

Po dviejų skaudžių pralaimėjimų DFK "Dainava" bandys grįžti į pergalių kelią Alytaus miesto stadi...