Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Rumunijos ambasadorius Alytuje ieško bendradarbiavimo galimybių ir stebisi žiniomis apie jo šalį

Šiandien Alytuje lankėsi Nepaprastasis ir įgaliotasis Rumunijos ambasadorius Lietuvoje ir Latvijoje J. E. Dan Adrian Balanescu.

J.E. Dan Adrian Balanescu
J.E. Dan Adrian Balanescu

Alytuje svečias viešėjo pirmą kartą ir džiaugėsi, kad iš važiavusį iš debesuoto Vilniaus, Alytus jį pasitiko su saule. Beje, ambasadorius, susitikęs su miesto vadovais, aptarė galimas bendradarbiavimo sritis. Ypač ambasadorius domėjosi galimybe bendradarbiauti rengiant ES finansuojamus projektus baldų gamybos ir medienos srityje.

Miesto meras Jurgis Krasnickas nustebino ambasadorių, sakydamas, kad jo namuose stovi rumuniški baldai, o rumuniškas vynas nenusileidžia itališkam ar prancuziškam ir dar pats su šeima ruošiasi dalį atostogų praleisti Rumunijoje.

 Vicemerė Nijolė Makštutienė pasiūlė bendradarbiauti kultūros, sporto, socialinėse srityse. Jose draugiški santykiai mezgasi itin sparčiai ir lengvai. Kalbėta apie galimybę rasti Rumunijoje miestą partnerį, pasirašyti ketinimų protokolą.

 Nepaprastasis ir įgaliotasis Rumunijos ambasadorius Lietuvoje ir Latvijoje J. E. Dan Adrian Balanescu Alytuje praleido visą dieną, pasivaikščiojo po miesto sodą, aplannkė šv. Angelų sargų bažnyčią, Alytaus kraštotyros muziejų, apžiūrėjo Alytaus sporto ir rekreacijos centrą, užsuko į Al;ytaus kolegiją bei AB „Alita“.

Kitos naujienos

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje išrinktas Meilės Lukšienės premijos laureatas. Juo tapo Ąžuolas ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpus...

Alytaus Rotušės aikštėje statoma išskirtinė scena penktadienį vyksiančiam lauko šokio spektakliui...