Klausyti gyvai

17:00 - 17:30

Gyvas miestas

Rūta Š čiogolevaitė „Tribute to Tina Turner“

Nuolatos pramogų pasaulio epicentre figūruojančią atlikėją Rūtą Š čiogolevaitę jau galime įvardinti kaip profesionalią talentų kritikę televiziniuose projektuose, gabią šokėją, tarptautiniu mastu pripažintą dainininkę, todėl atėjo metas naujam iššūkiui. Metas apjungti visus sugebėjimus į vieną pasirodymą – dinamišką, energingą muzikinį užtaisą.
Taip, drauge su novatoriškais ir talentingais muzikantais, Pauliaus Zdanavičiaus grupe gimė gyvas projektas „Tribute to Tina Turner“.

„Esu tikra Tinos Turner gerbėja, ir kaip dainininkės, ir kaip moters. Ji įkvepianti, o jos dainos aprėpia ištisą muzikinę epochą. Negaliu žodžiais apsakyti, kaip malonu buvo ruošti šią muzikinę programą tiek man, tiek visiems muzikantams. Tikiuosi, kad klausytojams bus taip pat malonu girdėti ir matyti mūsų pasirodymą, kaip mums malonu dovanoti šios legendinės atlikėjos dainas“ – sako Rūta.

Belaukiant beveik nerealios galimybės sulaukti Tinos Turner koncertuojančios Lietuvoje, Rūta Š čiogolevaitė kviečia visus T. Turner gerbėjus išgirsti gyvai atliekamas dainas iš šios garsios amerikiečių dainininkės repertuaro, sukaupto per istisus dešimtmečius svaiginančios karjeros, kokia gali pasigirti tik keletas dainininkių visame pasaulyje. Dainos, pelniusios Tinai šlovę, taip pat tos, kurios išsilaikydavo topuose metų metais.

Grupę sudaro vieni geriausių muzikantų Lietuvoje, tarp jų- garsus jaunosios kartos pianistas Paulius Zdanavičius, bendradarbiaujantis su R.Š čiogolevaite jau daugelį metų ir padėjęs suaranžuoti naujausią Rūtos albumą „Tai-gyvenimas“. „Gyvi“ instrumentai, paklūstantys nuostabiems muzikantams, netiketas Rūtos Š čiogolevaitės skambėjimas, rokas ir baladės… Tina Turner projektas!

Rūta Š čiogolevaitė – vokalas;

Pauliaus Zdanavičiaus grupė :

Paulius Zdanavičius – klavišiniai;

Tomas Varnagiris – gitara;

Tomas Maslauskas – bosinė gitara;

Martynas Lukoševičius – mušamieji.

 

Alytuje Rūtą Š čiogolevaitę ir programą „Tribute to Tina Turner“ bus galima išvysti vasario 9 dieną, 18val, Alytaus miesto teatre.

————
Kalbėk
zinios@fm99.lt

Kitos naujienos

Pramogų parke „Tarzanija“ bei restorane-viešbutyje „Dzūkijos dvaras“ veikiančios įmonės bei asmenys neįtr...

Sakoma, kad „visi keliai veda į Romą“. Matyt, ir atvirkščiai – keliai veda ir į Alytų, kur v...

Rugsėjo 24 d., šeštadienį, 17 val. Alytaus kraštotyros muziejus pristato skulptoriaus Saadios Bah...

Naujojo BC „Wolves“ krepšinio klubo ambasadoriai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai nudžiugino Alytaus m...