Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

Š iandien Druskininkų vandens parke apsilankė 2 000 000 lankytojas (papildytas)

Š iandien 2 000 000 lankytojas Druskininkų vandens parke. Klausyti pokalbį su Marketingo ir pardavimų vadove Rugile Goberyte ir laimėtoju Lukasz Lipski.

Druskininkų vandens parkas šį rudenį pasitiko sulaukęs dumilijonojo lankytojo. Dumilijoninis lankytojas Druskininkų vandens parką aplankė šį penktadienį – rugsėjo 14 dieną, 12:10 val. Juo tapo 23 metų Lukasz Lipski is Bialystoko, Lenkijos.

Sėkmingai jau 6 metus dirbantis Druskininkų vandens parkas – vienas pagrindinių Druskininkų miesto traukos objektų. Druskininkams miesto svečius vis stebinant naujomis atrakcijomis – muzikiniu fontanu ir pernai metais mieste duris atvėrusia visus metus veikiančia slidinėjimo arena – vandens parkas sulaukia vis daugiau ir daugiau lankytojų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio.

Lankytojas iš Bialystoko penktadienio vidurdienį atvyko į vandens parką su draugais jau penktą kartą. Kompanija, įsigijusi net visos dienos bilietus į vandens pramogų ir pirčių kompleksus, buvo maloniai nustebinta Lukaszui tapus dumilijonuoju lankytoju. Kol draugės džiaugėsi tokiu netikėtumu, pats dumilijonasis lankytojas šypsodamasis atsakinėjo į žurnalistų klausimus.

Apžiūrėjęs 2 000 000 lankytojui skirtas dovanas, kurių vertė daugiau nei 2000 Lt, laimėtojas stebėjosi, kad viskas skirta būtent jam – nerūpestingas savaitgalis Druskininkuose, masažai SPA centre, procedūros Druskininkų gydykloje ir vandens pramogos bei 20-ies pirčių malonumai, natūralus mineralinis „Druskininkų rasos“ vanduo. „Tikra pasaka – būtinai pasinaudosiu ir kuo greičiau!“ – savo džiaugsmo neslėpė Lukasz.

2009 m. birželį vandens parkas sulaukė milijonojo lankytojo, kuriuo tapo kretingiškis Rolandas Lenkšas. P. Rolandas, dabar atsimindamas savo laimėjimą, džiaugiasi gautais prizais. „Labai smagu, kad turėjau garbės pajusti laimėjimo skonį. Gautomis dovanomis pasinaudojau labai puikiai, poilsis buvo nuostabus ir kitos gautos dovanos labai pravertė, jos buvo naudingos“. Milijonasis lankytojas perdavė linkėjimus dumilijonajam: „Linkiu 2 000 000 lankytojui taip pat džiaugtis gautomis dovanomis ir kad jo džiaugsmas būtų toks pats didžiulis, kaip buvo mano!“

Druskininkų vandens parko marketingo ir pardavimų vadovė Rugilė Goberytė įteikdama dumilijoniniam lankytojui pažymėjimą džiaugėsi, kad dumilijonuoju lankytoju tapo svečias būtent iš Lenkijos, – šalies, iš kur atvyksta net trečdalis vandens parko lankytojų, ir palinkėjo jam dar ne kartą sugrįžti į Druskininkus.

 

—————-

Kalbėk zinios@fm99.lt

Kitos naujienos

Alytaus miesto teatre penktadienį šventiniu koncertu bus uždaromi Alytaus – Lietuvos kultūros sostinės me...

FM99 studijoje „Praeitis trap mūsų“Alytaus kolekcininkų klubo nariai Gintaras Lučinskas ir Kęstutis Tamul...

Paauglių tarpe pastaruoju metu drastiškai daugėja atvejų, kai vaikai ima svaigintis priklausomybę...