Klausyti gyvai

21:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Š ventinis savaitgalis padovanojo Alytui čempionus

Š į ilgąjį šventinį savaitgalį Š iaulių arenoje vyko Lietuvos sportinių šokių Lotynų Amerikos šokių pirmenybės ir čempionatai visose amžiaus grupėse. Trys šimtai sportinių šokių porų suvažiavę iš visos Lietuvos žadėjo rimtą kovą ant parketo. Išlietas prakaitas treniruočių stovyklose atnešė sėkmę ne vienai alytiškių porai. Didžiausia sėkmė lydėjo pačius jauniausius „Alemanos “ sportininkus. Emilis Skripkiūnas ir Ieva Skripkiūnaitė varžėsi Lietuvos čempionate, šokant Lotynų Amerikos šokius. Nuskambėjus finalo paskutiniams akordams ir varžybų balsui, taip save pristato radijo diktorius Juozas Š alkauskas, paskelbus nugalėtojus šiems jauniems ir labai perspektyviems šokėjams nuskambėjo Lietuvos himnas pranešdamas, kad jie – Lietuvos čempionai. Didelis džiaugsmas suprasti, kad ant tavo kaklo kaba aukso medalis, kad tau skamba Lietuvos himnas, kad tu esi čempionas.

Lietuvos pirmenybėse dalyvavusios alytiškių poros demonstravo ne ką prastesnį meistriškumą. Patekdamos į finalus „Alemanos“ poros įrodė, kad jų meistriškumas yra tikrai aukšto lygio. Jaunučiai II E4 klasėje šeštoji vieta atiteko Matui Dailidėnui ir Ugnei Jonytei, o Renaldui Skripkiūnui ir Nikitai Saulevičiūtei pritrūko vienintelio taško iki finalinio turo. Teisybės vardan reiktų paminėti, kad šios poros vienos iš jauniausių šios amžiaus grupės šokėjų. Jauniai II D klasėje pirmenybių bronzos medaliais pasipuošė Adrijus Saulevičius ir Dolita Kazlauskaitė. Tai viena iš sparčiausiai gerinančių savo rezultatus porų. Jauniai II C klasėje rodydamas gražų pavyzdį savo jaunesniąjam broliui Matui šeštą vietą iškovojo Vytautas Dailidėnas ir Ieva Lukoševičiūtė. Apie šią porą galima pasakyti, kad tai viena stabiliausių porų gerai atliekanti ne tik Lotynų Amerikos, bet ir Standartinius šokius. Jaunimo ir suaugusių grupėje C klasėje vyko ypatingai nuožmi kova, nes čia varžėsi net trisdešimt dvi poros. Beje „Alemanos“ pajėgos buvo pakankamai gausios. čŒia šoko net trys studijos poros. Geriausiai sekėsi brolio ir sesės duetui. Mantas Milkevičius ir Austėja Milkevičiūtė laimėjo šeštąją vietą įrodydami sau ir visiems, kad jaunas amžius dar nieko nereiškia. Svarbiausia meistriškumas. Labai arti finalo buvo kita „Alemanos“ pora. Abiturjentė Eglė Valentaitė ir Justinas Š erkšnas liko septinti. Toje pačioje amžiaus grupėje tik aukštesnės mestriškumo klasėje Aleksiejaus Janovskio ir Karinos Kazakovos pora džiaugėsi šeštos vietos apdovanojimais.

Liko dar vienas čempionatas ir pirmenybės, kurios vyks Alytuje balandžio 6-7 dienomis. Tai pats sunkiausias čempionatas, nes reiks šokti visus dešimt šokių. Tai daug ištvermės ir susikaupimo reikalaujanti rungtis, nes nuo sambos ar rumbos ritmų turi persiorentuoti prie valso ar fokstroto. Tikėkimės, kad čempionatų finišo tiesioji taip pat bus sėkminga Lilijos ir Kęstučio Bernatavičių ugdomiems šokėjams.

———-
Kalbėk
zinios@fm99.lt

Kitos naujienos

Apie įdomius Alytaus istorinius įvykius ir būsimą parodą apie Alytaus senamiestį FM99 kalb...

Ši vasara, ypač ši savaitė, Lietuvoje visus alina karščiais. Apie karščio pavojus ir pove...

Tautiška giesmė šiemet bus transliuojama iš Alytaus – „Lietuvos kultūros sostinės 2022...

Alytuje prasideda I-asis Tarptautinis žemės meno simpoziumas „Žymės“. Liepos 1-9 dienomis šalies...