Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Saugumo kaina: odontologų paslaugų įkainiai Alytaus poliklinikoje

Šią savaitę odontologijos kabinetai pravėrė duris pacientams: Alytaus poliklinikoje veikiančiame Odontologijos skyriuje užtikrinamas saugumas, laikomasi visų keliamų reikalavimų, naudojamos apsaugos priemonės, patalpos ir įrenginiai nuolatos dezinfekuojami. Tiesa, teikiamų paslaugų kainos šiek tiek padidėjo, dėl privalomų papildomų priemonių taikymo, tačiau ir toliau išlieka mažiausios mūsų mieste. 

Pacientai, kurie yra prisirašę VšĮ Alytaus poliklinikoje moka už sunaudotas medžiagas ir priemones. Mokėti nereikia vaikams iki 18 metų, moksleiviams, besimokantiems dieninėse bendrojo lavinimo mokyklose, profesinių mokyklų dieniniuose skyriuose, bet ne ilgiau nei jiems sukanka 24 metai, bei socialiai remtiniems asmenims. Tokiu atveju būtina pateikti gyvenamosios vietos savivaldybės socialinės paramos skyriaus pažymą, kurioje nurodyta, kad asmuo yra valstybės remiamas ir gauna socialinę pašalpą. 

Pacientai, neprisirašę VšĮ Alytaus poliklinikoje, moka už sunaudotas priemones ir paslaugas. 

Esant būtinajai pagalbai karantino metu, asmenys, kurie neprisirašę, bet drausti privalomuoju sveikatos draudimu, moka už sunaudotas priemones, už paslaugą mokėti nereikia. 

„Apsaugos priemonės yra papildomos medžiagos, jog paslauga būtų suteikta saugiai, tiesiog dėl keliskart pabrangusių apsaugos priemonių šiek tiek padidėjo paslaugų kaina, prašome supratimo iš mūsų klientų, svarbiausia, jog būtų pasirūpinta ir personalo, ir pacientų sveikata. Mūsų teikiamų paslaugų kaina ir toliau išlieka mažiausia mūsų mieste. Poliklinika laikosi politikos, kad pacientui, registruojantis pas odontologą, suteikiama informacija apie padidėjusias kainas. Kainas galite rasti www.apoliklinika.lt, skambindami bendruoju telefonu“, –  komentavo įstaigos vadovas Marius Jasaitis. 

Net ir tuo atveju, jeigu pacientui tiesiog atliekama profilaktinė apžiūra – mokestis už papildomų apsaugos priemonių naudojimą imamas. „Gydytojas bet kokiu atveju naudoja privalomas apsaugos priemones ir už jas bus prašoma susimokėti“, – perspėja įstaigos direktorius.  

Odontologijos skyriuje teikiamos pirminio lygio odontologinės paslaugos vaikams ir suaugusiems: naudojama naujausia įranga,  aukščiausios kokybės medžiagos, poliklinikos odontologai profesionaliai ir saugiai pasirūpina ir pačiais mažiausiais, ir solidaus amžiaus sulaukusiais pacientais. 

Alytaus poliklinikoje atliekama:

– terapinis gydymas- tai suaugusiųjų ir vaikų dantų gydymas ir plombavimas;

– endodontinis gydymas- tai dantų šaknų kanalų gydymas ir plombavimas;

– chirurginis gydymas- tai dantų rovimas, pūlinių gydymas;

– burnos higiena- tai apnašų, akmenų nuvalymas bei dantų poliravimas, balinimas. 

Registracija telefonu 8 315 36603. 

Kitos naujienos

„Pilietiškumo dėlionėje“ pokalbis su Giedriumi Sakalausku. 

Šį sekmadienį (gruodžio 11 d.) Makniūnuose nuo 10 iki 13 val. vyks Kalėdinis Makniūnų bagažinių t...

Gruodžio 2 dieną Alytaus pataisos namuose 49 m. kinologas specialistas sumušė kitos kinologės 7 mėnesių t...

Lietuvos profesionalai standartinių šokių šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva Lacitien...