Klausyti gyvai

10:00 - 11:00

Informacinis kanalas

„ŠaulėGYM“ treniruočių diena’2018

 

Radijo stoties „FM99″ laidoje „Sporto klubas“ apsilankiusi SSK „Šaulė GYM“ prezidentė,
sporto, mitybos, asmeninių pokyčių trenerė Gitana Vitkauskienė, kaip įprasta, tryško energija ir teigiamomis emocijomis. Laidos pašnekovė džiaugėsi, kad SSK „Šaulė GYM“ per ilgus darbo metus yra subūrusi tvirtą sportuojančių, gerą energiją, teigiamas emocijas skleidžiančių žmonių būrį.

SSK „Šaulė GYM“ prezidentė, sporto, mitybos, asmeninių pokyčių trenerė Gitana Vitkauskienė

ŠaulėGYM – jau pilnametė!

Sveikame kūne sveika siela, sakydavo senovės Romoje. O kas gi sakoma apie tai šių dienų Alytuje? Na, alytiškių sielos tikrai sveikos – jie, kaip parodė nesena apklausa, yra didžiausi Lietuvos optimistai, o kūnai… Kūnai po žiemos gal kiek ir sustirę, bet tai ne bėda, juk sporto ir sveikatingumo klubas ŠaulėGYM švenčia pilnametystę ir kviečia visus į „ŠaulėGYM treniruočių dieną 2018“, vyksiančią kovo 24 d., 11 val. Alytaus jaunimo centre (Tvirtovės g.3)!

 Dovana Alytui ir alytiškiams

ŠaulėGYM įkūrėja p. Gitana Vitkauskienė turbūt galėtų tapti Alytaus veidu – sportiška, kunkuliuojanti naujais sumanymais ir pietietišku temperamentu moteris (kaip gi kitaip – juk Alytus pietų Lietuvos sostinė, o dzūkai – na, gaunasi kaip ir kokie Lietuvos italai), dabar sakytum jog prieš 18-a metų turėjo aiškiaregystės dovaną. Jos vizija – nedidelis, bet ypač modernus ir jaukus sporto klubas, įranga ir trenerių kvalifikacija nenusileidžiantis didmiesčių gigantams-sporto fabrikams, bet toli juos aplenkiantis dėmesiu, skiriamu kiekvienam čia užsukančiam, tapo geriausia šios energingos ir visada jaunatviškos alytiškės dovana savo miestui, kurios metų kulminacija jau aštuonioliktą kartą taps švenčiama „ŠaulėGYMtreniruočių diena 2018“.

Tai šventė ar treniruočių diena?

“O kodėl gi treniruočių diena negali būti švente ir atvirkščiai?” juokiasi Gitana. “Išties tikiu, kad visi, apsilankę šiame renginyje, pajus tiek šventinę klubo gimtadienio nuotaiką, tiek naudą kūnui ir džiugesį sielai, kurį atneša dalyvavimas aero, fitnes ir dance grupiniuose užsiėmimuose.  Tai pat labai norėčiau, kad kuo daugiau žmonių įsitikintų, jog tokios sveikatingumo šventės tinka visiems, nepriklausomai nuo amžiaus ir fizinio parengtumo, o grupinių treniruočių programos yra paprastos, saugios bei prieinamos kiekvienam. Savo pavyzdžiu ir šiuo renginiu siekiu įkvėpti žmones sportui, sveikiems įpročiams ir naujai aktyvaus gyvenimo kokybei.

Svečiuose – charizmatiškieji Andžej ir Augustinas.

 ŠaulėsGYM treniruočių dienoje pamatysime tai, kas Lietuvoje nutinka išties retai. Suvieniję jėgas abiejų didmiesčių atstovai Andžej Gunevič (Vilnius) ir Augustinas Kazlauskas (Kaunas) įtrauks visus į nepamirštamą šokio judesio teatrą ir suteiks raumenyno tonavimo patirtį nuo latin dance iki aero strong & boot camp bei total press.

Andžej, kuris yra kvalifikuotas master treneris ir kurio patirtis, žinios bei charizma žinoma visoje Lietuvoje, pakalbintas apie savo vedamų užsiėmimų išskirtinumą, atsakė:…

Kitas būsimos šventės „kaltininkas“ Augustinas Kazlauskas, profesionalus šokėjas, pasirodęs scenoje su pasaulinio lygio muzikos žvaigždėmis, pateiks dalyviams savo sukurtas choreografines kompozicijas ir sukurs nepamirštamą judesio šou! Augustinas paklaustas…

Po energingo judėjimo ir dinaminio raumenų darbo persikelsime ant kilimėlių, kur pusė valandos bus skiriama „Press & Back“ raumenų tonavimo pratimams atlikti.

Paskutinėje šventės dalyje pasimokysime kvėpavimo pratimų bei sąmoningo atsipalaidavimo siekiant išvengti nuolatinio mūsų gyvenimo palydovo streso sukeliamų pasekmių. Gitana Vitkauskienė  praves ,,Relaxation&Meditation“ – tai sveikatinimo sesija, mokanti suteikti sau vidinę ramybę, pakilią nuotaiką bei skelbianti, kad laimės užteks visiems. Paklausta apie savo užsiėmimą Gitana atsiliepė, kad tokia mini meditacija ji užbaigianti kiekvieną savo vedamą treniruotę ir kad ją klubo narės vadina “pačia laukiamiausia ir geriausia dienos dalimi“.

 Ir kas iš to?

Masiniai aero, fitnes, dance ir jogos renginiai visame pasaulyje, o ypač Europoje, išgyvena pakilimą. Jau ne tik didmiesčių, bet ir mažesnių regioninių centrų būtinas atributas tampa nedideli, bet modernūs ir jaukūs sporto bei sveikatingumo klubai, o jų rengiamos šventės sutraukia minias entuziastų. Ir nebūtina turėti Rembo raumenis ar kapų plėšikės Laros Kroft gimnastinius sugebėjimus, kad ryžtis į juos užsukti. Svarbiausia yra noras, troškimas keistis, siekti sveikesnio, kokybiškesnio gyvenimo palaikant savo kūno sportinę formą visiems prieinamomis priemonėmis. „Programa, kurią pristatysime, yra paremta principu: paprasta, bet  genialu!”, drąsindama ir kviesdama visus miestiečius apsilankyti ŠaulėsGYM rengiamoje treniruočių dienoje klubo 18-ojo gimtadienio  proga sako p. Gitana Vitkauskienė.

Nėra jokių abejonių, kad tokios sporto ir sveikatingumo šventės alytiškiams reikalingos kaip ir šiemet labai išsiilgtas pavasaris, o taip pat kartu verta pažymėti, jog jos svariai prisideda ir prie Alytaus, kaip modernaus, vakarų Europos gyvenimo standartus atitinkančio miesto, įvaizdžio kūrimo.

Dalyvių laukia nominacijos, dovanos ir pažymėjimai

Renginio metu bus išrinktos ir firminiais ŠaulėGYM prizais apdovanotos penkios labiausiai pasižymėjusios nominantės, konkurso “ Lieknėk-laimėk!” nugalėtojos, kiekvienas dalyvis gaus pažymėjimą su išvardintomis treniruotėmis ir trenerių parašais.

Šeštadienio susitikimas taps dar įsimintinesniu, nes bus galimybė  dalyvauti  viktorinose ir laimėti dovanas, kurias įsteigė Mary Kay konsultantė Jolita Cegeliene, kirpykla „Aušrinė“, blakstienų laminavimas „AgneZa“,  grožio salonas „Lina“, aprangos prekės „Neli“, gėlių studija „Florentina“, „Filmuoju jums“, Sportsman“,  „Tarzanija“, automobilių nanoplovykla „Karvainas“.

Taptautinė sveikos gyvensenos kompanija Coral -club, pirmųjų pasaulyje pradėjusi visapusiškai gilintis į vandens kokybinę sudėtį ir  jos gerinimą bei  visam pasauliui pasiūliusi  produktą Coral-Mine,  renginio metu vykdys projektą  „Pradėk nuo vandens“, kurio metu kiekvieną „ŠaulėGYM treniruočių diena “ dalyvį vaišins šarminio, mineralizuoto, gyvo vandens stikline.

Sportas – gera savijauta ir tvirtesnis kūnas! Sportas – tai sveikas įprotis, galintis pakeisti tavo gyvenimą! Sportas – šypsena bei dzūkiškai gera nuotaika! Jei iki šiol neišbandei, šis renginys – Tau!

Prisijunk kovo 24d. 11 val. Alytaus jaunimo centre (Tvirtovės g.3) prie mūsų!

„ŠaulėGYM“ treniruočių diena’2018

ŠaulėGYM treniruočių diena‘2018

 KOVO 24 d.

11.00val.

Alytaus jaunimo centras (Tvirtovės g.3)

Renginio kaina –  5 Eur.

Renginio treneriai

 Andžej Gunevič (Vilnius) – master treneris, kurio patirtis, žinios, charizma ir aistra judesiui, treniruotes pavers neužmirštamu susitikimu!

 Augustinas Kazlauskas (Kaunas) – profesionalus šokėjas, pasirodęs scenoje su pasaulinio lygio muzikos žvaigždėmis, savo sukurtas choreografijas perteiks suprantamai ir sukurs super šou!

Trenerių moto: „Nėra nieko, kas tave stabdytų, išskyrus tave patį.“

11:00 ATIDARYMAS: parodomųjų programų šou!

11:30 LATIN DANCE: visa tai, kas susiję su latino judesiais ir ritmais, su moterišku grakštumu ir gera nuotaika + dar kažkas daugiau!

12:30 AERO STRONG & BOT CAMP:  dvi skirtingos ištvermės ir jėgos  lavinimo metodikos skatins susidomėjimą  ir motyvuos pabaigti treniruotę su užsidegimu!

13:30 TOTAL PRESS: stiprūs pilvo ir nugaros raumenys yra atrama stuburui,  o lieknas juosmuo – gražu! Jeigu tau  tai svarbu – junkis ir Tu!

 14:00 RELAXATION & MEDITATION:  tai  atsipalaidavimo sesija „Laimės užteks visiems!“. Su meile ir dėkingumu Jums, užsiėmimą praves Gitana, ŠaulėGY

 14:30  NOMINACIJOS. PAŽYMĖJIMŲ ĮTEIKIMAS

Albertas Dusevičius, Rami Joga, ŠaulėGYM

Kitos naujienos

Namų rungtynių seriją Alytaus futbolininkai pradeda jau liepos 1d., šį penktadienį, 19 val....

Šildymo sezonas neišvengiamai ateis. Kuro kaina pastaruoju metu augo lyg ant mielių, tad tai n...

Jau artėjantį savaitgalį, liepos 1-3 dienomis Alytuje esantį Dainų slėnį sudrebins varikli...

Alytuje prasideda I-asis Tarptautinis žemės meno simpoziumas „Žymės“. Liepos 1-9 dienomis šalies...