Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Savaitgalį Alytuje vyks Dzūkijos sostinės trail bėgimas

Klausykite Jums patogiu metu – prenumeruokite podcast’ą:  Apple podcasts | Spotify | Googlepodcasts | RSS|RadioPublic Breaker| Anchor|Pocket Casts|Castbox

Pietų Lietuvos bėgimo klubas „Dzūkija“ kviečia į renginį Dzūkijos sostinės trail – tai pirmasis bekelės bėgimas apjuosiantis vienas gražiausių Dzūkijos sostinės vietų – Baltosios rožės ir Kaniūkų tiltus, Dailidės ežerą, Alytaus miesto miškus, Moterties upelį ir Alytaus piliakalnį. Tarp miškų, piliakalnio, upelių, upių, bei vaizdingų tiltų dalyvių laukia nauja ir negirdėta 12 kilometrų ilgio trasa. Apie gruodžio 11 d. laukiantį bekelės bėgimą kalbėjomos su vienu iš organizatorių Šarūnu Klėgeriu.

Trasa driekiasi ne tik greitais miškų takais, bet ir siaurais laukinio miško takeliais su upeliais, stačiomis įkalnėmis, bei nusileidimo takeliais, tačiau į visus kalnus ir kalniukus tikrai galima įbėgti ar be didelio vargo nusileisti.  Varžybų centras bus įsikūręs ant aukščiausio Lietuvoje pėsčiųjų „Baltosios rožės“ tilto nuo kurio atsiveria nuostabūs Nemuno ir Alytaus miesto vaizdai. 

Šios bekelės bėgimo varžybos Alytuje gal ir nebus pačios greičiausios, bet jeigu nori pamatyti vaizdingą Dzūkijos kraštą ir gerai prasibėgti – tai šis renginys tikrai tau! Visi dalyviai įveikę distanciją bus apdovanoti renginio medaliu, o greičiausi bus apdovanoti išskirtiniais apdovanojimais.

Iki pasimatymo Alytuje!

Kitos naujienos

,,Adamkiada" – gražia tradicija tapusi respublikinė sporto ir meno šventė, kurios sumanytojas - Bu...

Dirbančių ir dirbusių Alytaus rajono švietimo įstaigų  vadovai, savivaldybės Švietimo, kult...

Įvyko 2022 m. Lietuvos breiko ir Lietuvos hiphopo čempionatai, kuriuos rengė Lietuvos sportini...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpusavyje. Deja, kartais atsitinka ir taip, kad g...