Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

„Savaitgalis prie kavos puodelio“ – su akordeonininku Martynu Levickiu

Sveiki, mielieji!

Paskutinis savaitgalis šiemet – koks saulėtas ir šviesus!

Šį gražų šeštadienį radijo „FM99“ eteryje kalbėjomės su Lietuvoje viešinčiu akordeonininku Martynu Levickiu, pasakojusiu apie šventinius koncertus, meilę muzikai ir daug gražių planų ateinančiais metais, tad kviečiame pasiklausyti!

Martynas-Levickis-by-Aiga-Ozo-031Na, o artimiausias koncertas, kuriame galėsime išvysti ir išgirsti Martyną, vyks jau gruodžio 29 dieną 19 val. Birštono kultūros centre.

Naujametiniame koncerte – Solistas Martynas Levickis ir Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras (Dirigentas Donatas Katkus).

Neeilinius įspūdžius savo pasirodymais paliekantis akordeono virtuozas Martynas Levickis, rodos, gimęs groti šiuo instrumentu. Tačiau pats atlikėjas, taip įvertintas tik kukliai nusišypso ir taria: „Po fortepijono muzikos koncerto, kurį išgirdau trejų, ėmiau barbenti pirštais į stalą ir sakyti, jog groju. Kad neišvaryčiau šeimos iš proto, gavau sumažintą šio instrumento versiją – akordeoną“.

Kaip ten bebūtų, dabar M. Levickio grojimas „varo iš proto“ pačia geriausia prasme: temperamentas, muzikalumas, neįtikėtinas virtuoziškumas ir sceninė įtaiga nepalieka nei vieno abejingo. Sužavėti būsite ir Jūs, nes kartu su solistu pasirodys Šv. Kristoforo kamerinis orkestras! Tokie muzikai nepratę važiuoti patikrintais bėgiais, tad pasiruoškite puokštei geriausių emocijų visiems ateinantiems metams!

Programoje A. Vivaldi, W. A. Mozart, J. Brahms, V. Monti ir kt.

 

 

Kitos naujienos

Šįvakar visi keliai – į Rotušės aikštę. Vakaro tamsa apgaubta Dzūkijos sostinė 20 val. miestelėnu...

Sostinėje kai kurie daugiabučiai jau šildosi. Kaip Alytuje? Kiek kainuos šildymas ir ar jau verta jungti,...

Šį sekmadienį Pasaulinės gyvūnų globos dienos minėjimas Alytuje.

Po dviejų skaudžių pralaimėjimų DFK "Dainava" bandys grįžti į pergalių kelią Alytaus miesto stadi...