Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/fm99/domains/fm99.lt/public_html/wp-content/themes/itsbase/functions.php on line 302
Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

„Savaitgalis prie kavos puodelio“ – su akordeonininku Martynu Levickiu

Sveiki, mielieji!

Paskutinis savaitgalis šiemet – koks saulėtas ir šviesus!

Šį gražų šeštadienį radijo „FM99“ eteryje kalbėjomės su Lietuvoje viešinčiu akordeonininku Martynu Levickiu, pasakojusiu apie šventinius koncertus, meilę muzikai ir daug gražių planų ateinančiais metais, tad kviečiame pasiklausyti!

Martynas-Levickis-by-Aiga-Ozo-031Na, o artimiausias koncertas, kuriame galėsime išvysti ir išgirsti Martyną, vyks jau gruodžio 29 dieną 19 val. Birštono kultūros centre.

Naujametiniame koncerte – Solistas Martynas Levickis ir Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras (Dirigentas Donatas Katkus).

Neeilinius įspūdžius savo pasirodymais paliekantis akordeono virtuozas Martynas Levickis, rodos, gimęs groti šiuo instrumentu. Tačiau pats atlikėjas, taip įvertintas tik kukliai nusišypso ir taria: „Po fortepijono muzikos koncerto, kurį išgirdau trejų, ėmiau barbenti pirštais į stalą ir sakyti, jog groju. Kad neišvaryčiau šeimos iš proto, gavau sumažintą šio instrumento versiją – akordeoną“.

Kaip ten bebūtų, dabar M. Levickio grojimas „varo iš proto“ pačia geriausia prasme: temperamentas, muzikalumas, neįtikėtinas virtuoziškumas ir sceninė įtaiga nepalieka nei vieno abejingo. Sužavėti būsite ir Jūs, nes kartu su solistu pasirodys Šv. Kristoforo kamerinis orkestras! Tokie muzikai nepratę važiuoti patikrintais bėgiais, tad pasiruoškite puokštei geriausių emocijų visiems ateinantiems metams!

Programoje A. Vivaldi, W. A. Mozart, J. Brahms, V. Monti ir kt.

 

 

Kitos naujienos

Alytaus miesto stadione trečiadienį, gegužės 18 d., 18:00 val. bus žaidžiamos LFF ta...

Vėlų šeštadienio vakarą Lazdijuose baigėsi dvi dienas trukusios „Gravel Fest Rally – La...

Alytiškiai jau pamėgo kiną iš automobilio. Kiekvienais metais Alytaus dainų slėnio aikštelė virst...

Alytaus dizaino savaitė. Įžvalgos KARTU. 2022 m. gegužės 23 – 28 d.