Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/fm99/domains/fm99.lt/public_html/wp-content/themes/itsbase/functions.php on line 302
Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Savivaldybės darbuotojai minėjo vietos savivaldos dieną

Klausykite Jums patogiu metu – prenumeruokite podcast’ą:  Apple podcasts | Spotify | Googlepodcasts | RSS|RadioPublic Breaker| Anchor|Pocket Casts|Castbox

Vietos savivaldos dienos išvakarėse Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas ir administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė padėkojo savivaldybės tarybos nariams, administracijos skyrių, seniūnijų darbuotojams už darbą, įteikė  padėkos raštus, pakvietė šventinių priešpiečių.

Sveikindamas darbuotojus,  meras pasidžiaugė, kad  savivaldybė kai kuriose pozicijos pirmauja šalyje. „Tai yra visų mūsų bendras darbas ir pastangos, kurios duoda rezultatą. Linkiu jums visiems ir toliau išlikti gero ūpo, sveikiems, besiskiepijantiems, atsakingiems, besirūpinantiems savimi ir, aišku, mūsų gyventojais, kurių daugėja. Ačiū jums už darbą“, – dėkojo savivaldybės darbuotojams meras A. Vrubliauskas.

Vietos savivaldos dienos proga meras skyrė padėkas: Aušrinei Daugirdienei, Teisės ir vidaus administravimo skyriaus vyresniajai specialistei, už sąžiningą, kruopštų darbą, nuoširdžią pagalbą interesantams ir kolegoms, Dovilei Slavinskaitei, Turto valdymo skyriaus vyriausiajai specialistei, Editai Zagurskienei, Teisės ir vidaus administravimo skyriaus vyriausiajai specialistei, Linai Ribokienei, Buhalterinės apskaitos skyriaus vyriausiajai specialistei, už sąžiningą, atsakingą, profesionalų darbą, Lauritai Marčiulionienei, Alytaus seniūnijos vyriausiajai specialistei, už sąžiningą, nuoširdžią pagalbą seniūnijos gyventojams, Vladui Čeponiui, Simno seniūnijos seniūnui, už sąžiningą, profesionalų darbą, pagalbą seniūnijos gyventojams, glaudų bendradarbiavimą su  bendruomenėmis, įstaigomis ir organizacijomis.

Visiems palinkėta, kad ir toliau nepritrūktų noro bei energijos dirbti Alytaus rajono žmonių labui. Administracijos direktorė G. Jociunskaitė artėjančios Vietos savivaldos dienos proga visus pakvietė pasivaišinti priešpiečiais, gaminamais savivaldybės kieme. Savivaldybės darbuotojams grojo rajono Kultūros centro jungtinis ansamblis.

Alytaus rajono savivaldybės administracijos skyriuose ir seniūnijose dirba 146 darbuotojai ir valstybės tarnautojai, į savivaldybės tarybą išrinkti 25 gyventojų atstovai. 

Vietos savivaldos diena Lietuvoje minima spalio 10 d. nuo 2007 metų. Šią dieną galima laikyti savivaldybių tarnautojų profesine švente, tačiau kartu tai ir visų savivaldybės darbuotojų, tarybos narių bei gyventojų šventė. Lietuvoje yra 60 savivaldybių.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Kitos naujienos

Alytaus miesto stadione trečiadienį, gegužės 18 d., 18:00 val. bus žaidžiamos LFF ta...

Vėlų šeštadienio vakarą Lazdijuose baigėsi dvi dienas trukusios „Gravel Fest Rally – La...

Alytiškiai jau pamėgo kiną iš automobilio. Kiekvienais metais Alytaus dainų slėnio aikštelė virst...

Alytaus dizaino savaitė. Įžvalgos KARTU. 2022 m. gegužės 23 – 28 d.