Klausyti gyvai

13:35 - 15:00

Ši diena muzikos istorijoje

Seimo aplinkos komiteto pirmininkas A. Salamakinas atvyko spręsti konfliktą, bet liko jo nesupratęs

OLYMPUS DIGITAL CAMERASeimo aplinkos komiteto pirmininkas A. Salamakinas atvyko į Alytaus regiono plėtros tarybos posėdį spręsti konfliktą, bet liko jo nesupratęs. Į posėdį buvo pakviestas Alytaus miesto tarybos narys Juozas Skestenis, kuris prieštarauja, jog pagal jungtinę veiklos sutartį veikiančios Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro (ARATC) steigėjos, tai yra septynios  Pietų Lietuvos savivaldybės turi solidariai dalintis atliekų tvarkymo kaštais.

Diegiant naujas atliekų rūšiavimo sistemas, kyla atliekų tvarkymo kaštai, gyventojai tai taip pat patiria. Mat siūloma padidinti atliekų surinkimo mokestį 2 centais už kvadratinį metrą, nuo 17 iki 19 centų. Atsisakyti solidariai  priimti tokius sprendimus, reikštų ir ARATC veiklos nestabilumą bei kitų savivaldybių interesų nepaisymą.

 Seimo aplinkos komiteto pirmininkas A. Salamakinas į konfliktinę situaciją nesigilino, jam daug labiau rūpėjo pristatomos LR Atliekų tvarkymo ir LR Mokesčio už aplinkos teršimą įstatymų pataisos ir papildymai.

 

 

Kitos naujienos

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro (ARATC) patirtis, kuriant ir plėtojant regioninę atliekų tvar...

Kas yra dzūkas, kuo ypatinga Dzūkija, kas lėmė čia įsikūrusių žmonių gyvenimo būdą, f...

Gegužės 20-21 dienomis startuoja Drive-in seansai Alytuje, Alytaus dainų slėnio aikštelėje. 

Pradedant Ulonų – Santaikos gatvės  ketvirtojo etapo rekonstrukcijos darbus, Alytaus miesto savi...