Klausyti gyvai

09:00 - 10:00

Ryto programa „Geros dienos!“

Seimo aplinkos komiteto pirmininkas A. Salamakinas atvyko spręsti konfliktą, bet liko jo nesupratęs

OLYMPUS DIGITAL CAMERASeimo aplinkos komiteto pirmininkas A. Salamakinas atvyko į Alytaus regiono plėtros tarybos posėdį spręsti konfliktą, bet liko jo nesupratęs. Į posėdį buvo pakviestas Alytaus miesto tarybos narys Juozas Skestenis, kuris prieštarauja, jog pagal jungtinę veiklos sutartį veikiančios Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro (ARATC) steigėjos, tai yra septynios  Pietų Lietuvos savivaldybės turi solidariai dalintis atliekų tvarkymo kaštais.

Diegiant naujas atliekų rūšiavimo sistemas, kyla atliekų tvarkymo kaštai, gyventojai tai taip pat patiria. Mat siūloma padidinti atliekų surinkimo mokestį 2 centais už kvadratinį metrą, nuo 17 iki 19 centų. Atsisakyti solidariai  priimti tokius sprendimus, reikštų ir ARATC veiklos nestabilumą bei kitų savivaldybių interesų nepaisymą.

 Seimo aplinkos komiteto pirmininkas A. Salamakinas į konfliktinę situaciją nesigilino, jam daug labiau rūpėjo pristatomos LR Atliekų tvarkymo ir LR Mokesčio už aplinkos teršimą įstatymų pataisos ir papildymai.

 

 

Kitos naujienos

Darbo partija antradienį iš savo gretų pašalino Druskininkų politiką, įtariamą disponavimu narkotikais.

Po penkių metų pertraukos į Lietuvos rankinio federacijos finalo ketvertą grįžta Alytaus "Varsos ...

Alytaus „Dainava“ pasirašė sutartį su 28 metų saugu iš Ukrainos Artiomu Radčenka. Tiesa, žaidėjas...

Lietuvai skirti 62 balai iš 100 galimų. Ji 33-ia pasaulyje ir užima 12 vietą tarp Europos Sąjungos valsty...