Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Seimo rinkimus laimėjo konservatoriai – su kuo dirbs?

 Į Seimą perrinktas 81 kadenciją baigiantis parlamentaras (norėjo beveik visi dabar esantys – kandidatavo 132), parlamente dirbs 60 naujokų.

32 dabartiniai Seimo nariai perrinkti su Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionimis demokratais, 24 su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašu, trap jų alytiškis išrinktas Robertas Šarknickas.

Su Liberalų sąjūdžiu perrinkti devyni dabartinio Seimo nariai, įskaitant Juozą Baublį išrinktą Dzūkijos rinkimų apygardoje.

Su Socialdemokratų partija perrinkti 5, trap kurių šeštą kadenciją Seime dirbsiantis Julius Sabatauskas. Trys parlamentarai perrinkti su Darbo partijos sąrašu. Su Lietuvos lenkų rinkimų akcija- krikščioniškų šeimų sąjunga į Seimą perrinkti du.

Į Seimą perrinkti patys šiuose rinkimuose išsikėlę Vytautas Bakas ir Petras Gražulis, taip pat Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė, partijos „Laisvė ir teisingumas“ lyderis Remigijus Žemaitaitis, su Žaliųjų partija į Seimą išrinktas Algirdas Butkevičius, su Socialdemokratų darbo partija išrinktas Andrius Palionis.

2016 metais daugiau kaip pusė – 82 iš 141 Seimo nario – buvo naujokai, išrinkti pirmą kartą.

Tad su kuo dirbs TS-LKD? Vien tik liberalų partijų balsų dažnai gali nepakakti, kas dar jungsis? Spauskite ant partijų pavadinimų viršuje lentelės ir pridėkite juo į koaliciją arba išimkite, sudarydami savo tobulą Vyriausybę. Ir dar galit palyginti su prognozėmis, pasirinkę ankstesnius laikotarpius.

Made with Flourish

Daugiau apie rezultatus Dzūkijoje:

Seimo rinkimai 2020. Alytiškiai pasirinko Vytautą Baką ir Juozą Baublį

Seimo rinkimai 2020. Jotvingių apygardoje išrinktas Zenonas Streikus, Dainavos – Andrius Palionis

Jeigu Jums patinka tai, ką mes darome – tapkite FM99 rėmėju Patreon platformoje.

Kitos naujienos

Į FM99 Kalėdinių eglučių parką atkeliavo Girinukas – tai darželio „Girinukas“ pedagogių kūrinys.

Gruodžio 8 d., 16 val., Audiovizualiųjų menų centre vyks Redo Diržio paskaita-pokalbis „Dalykai, kurie nu...

Gruodžio 15 d. 18 val., Alytaus kultūros centras, Didžioji salė