Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

Sekmadienį – jau 17 kartą dviračių žygis

Jau 17 metus AB mašinų gamykla „Astra LT“ kviečia alytiškius ir miesto svečius – didelius ir mažus – į birželio 16 d. (sekmadienį) vyksiantį šeimoms skirtą žygį „Šeima – mūsų stiprybė“.

AB mašinų gamykla „Astra LT” suburia alytiškius bendram tikslui – pasivažinėti Alytaus miesto dviračių takais. FM99 paklausus dviračių žygio sumanytojo ir 2019 metų Alytaus miesto garbės piliečio S. Bondarevo, koks yra šio žygio tikslas, jis atsakė: „Šio žygio tikslas – ne kas greičiau pasieks galutinį punktą, o pasigrožėti gamtos ir miesto vaizdais, atrasti tas ilgalaikes vertybes, kurios sieja šeimą, bendruomenę…“
Semionas Bondarevas FM99 studijoje

Koks žygio tikslas? Plėtoti aktyvų laisvalaikio praleidimą su šeima, propaguoti sveiką gyvenseną bei populiarinti dviračius kaip ekologinę transporto ir sporto priemonę. Pasak dviračių žygio sumanytojo Semiono Bondarevo, šio žygio tikslas – ne kas greičiau pasieks galutinį punktą, o pasigrožėti gamtos ir miesto vaizdais bei atrasti tas ilgalaikes vertybes, kurios sieja šeimą ir bendruomenę.

Programa:

9.00 val.–9:50 val. Dalyvių registracija, loterijos bilietų pildymas.

9.55 val. Renginio atidarymas.

10.00 val. Startas.

12.00 val. Apdovanojimai, loterija ir renginio uždarymas.

Žygyje gali dalyvauti visi pageidaujantieji: įvairaus amžiaus dviračių sporto mėgėjai ar tiesiog žmonės, kurie nori organizuotai praleisti laisvalaikį su dviračiu.

Registracija: Dviračių žygio dalyvių registracija vyks renginio dieną starto vietoje nuo 9.00 iki 9.50 val. Registracijos metu dalyviai turės pasirašyti, kad už savo ir savo nepilnamečių vaikų (iki 18 m.) sveikatą ir saugumą žygio metu atsako patys.

Maršrutas: Žygio metu aplankysime pačias gražiausias Nemuno pakrantes. Startas – Alytus, Didžiosios Dailidės ežerėlio automobilių stovėjimo aikštelė, prie pėsčiųjų ir dviračių tako (A. Baranausko ir Daugų gatvių sankirtos). Finišas – Alytus, Didžiosios Dailidės pliažas.

Saugumas: Renginio dalyviai privalo žinoti kelių eismo taisykles, laikytis saugos reikalavimų ir saugių atstumų, bei gerbti save ir šalia esančius. Dalyviai už savo ir savo nepilnamečių vaikų (iki 18 m.) saugumą žygio metu atsako patys!

Apdovanojimas: Finišavusiųjų Didžiosios Dailidės pliaže lauks vaišės, loterija, apdovanojimai ir siurprizai.

Pagrindinis organizatorius – AB „Astra LT“. Renginio partneriai: Alytaus miesto savivaldybė, Alytaus profesinio rengimo centras, UAB „Šventė jums“.

Pasitikime vasarą kartu, dviračiais atrasdami Alytaus miesto ir gamtos grožį!

Parašykite komentarą

Užpildykite laukelį

Kitos naujienos

Liepos 6-ąją – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną – kviečiame švęsti Dzūkij...

Grupė 

Druskininkų rajone sunkiai apgirtęs vyras smurtavo prieš mažametę mergaitę. Kaip pranešė Alytaus apskriti...

Birželio 25 d. įsigalioja vasaros laikotarpio Alytaus miesto viešojo transporto tvarkaraščiai: da...