Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

Sel ir Soliaris pristato naują dainą „Tik Tok“

Kartą jau sudainavę kartu muzikinį kūrinį, po dvylikos metų pertraukos, Sel ir Soliaris pristato ne tik naują dainą, tačiau ir išskirtinį vaizdo klipą. Šiuolaikinės, naujausios technologijos, prabangūs automobiliai, stulbinantys vaizdo efektai ir atkreipiantis dėmesį į šių dienų „priklausomybes“ muzikinis kūrinys. Ilgai brandintas dviejų atlikėjų darbas, pagaliau, pristatomas plačiajai visuomenei.

„Esu labai laimingas galėdamas bendradarbiauti su vienu ryškiausių šalies atlikėjų“, sakė Algimantas Minalga – Soliaris. „Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę muzikines žinias, įgytas užsienyje, realizuoti dirbdamas su Egidijum Dragūnu. Mums pavyko sukurti puikų projektą. Daina „Tik Tok“ gavosi, kaip tik tokia, kokios ir norėjome. Ji siunčia žinutę ir atkreipia dėmesį į šių dienų aktualijas, t.y. priklausomybę nuo socialinių tinklų“, kalbėjo atlikėjas.

Paklaustas kodėl Sel vėl susivienijo su Soliariu, Egijus Dragūnas sakė: „Soliaris yra be galo talentingas žmogus. Vienas malonumas dirbti drauge su tokiais žmonėmis. Ir daina, ir ypatingai klipas gavosi žiauriai gerai. Daug diskutavome, galvojome, ką norėtume pasakyti klausytojams. Prie viso projekto dirbo daugiau nei 50 žmonių. Išleidome tikrai soldžią sumą pinigų, kad rezultatas nenuviltų ir jis nenuvylė“.

Pritardamas Egidijuj Dragūnui Soliaris pridūrė: „Daina ir klipas, iš pirmo žvilgsnio, atrodo ganėtinai paprasti, tačiau tai, ko gero, vienas prabangiausių vaizdo klipų Lietuvoje, prie kurio nuoširdžiai dirbo labai didelė komanda, daug talentingų žmonių. Man, asmeniškai, dar neteko matyti panašaus projekto Lietuvoje“.

„Žinoma, smagu, kad mumis pasitikėjo ir su mumis bendradarbiavo tokios pasaulinės kompanijos, kaip „RC Cola“ bei „Porsche“. Specialiai šiam projektui, mums buvo gabenamos vaizdo kameros ir naujausi  elektra varomi Porsche automobiliai iš Vokietijos, kuriuos pristatome savo vaizdo klipe, atkreipdami dėmesį ir į taršos problemas pasaulyje“, kalbėjo E.Dragūnas. „Manau, žmonės pamatę mūsų klipą tikrai supras ir išgirs mūsų žinutę. Tikiu, kad sulauksime daugybės peržiūrų“.

„Tikiuosi, kad ši daina pasklis, kaip virusas socialiniuose tinkluose“, juokėsi Soliaris.

Tad, kviečiame išgirsti ir pamatyti naują bendrą atlikėjų Sel ir Soliaris darbą bei įvertinti jų siunčiamą žinutę patiems.

Official page: http://www.fm99.lt

Facebook: https://www.facebook.com/FM99.lt

Instagram: https://www.instagram.com/radijo_stot…

Tinklalaidžių prenumerata: http://www.fm99.lt/fm99-tinklalaides/

Tapkite mūsų rėmėju: https://www.patreon.com/FM99

Prenumeruokite naujienlaiškį: https://mailchi.mp/1ffc7e127383/fm99-naujienlaiskis

Kitos naujienos

Įvyko 2022 m. Lietuvos breiko ir Lietuvos hiphopo čempionatai, kuriuos rengė Lietuvos sportini...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpusavyje. Deja, kartais atsitinka ir taip, kad g...

Interaktyvus pabėgimo kambarys „Misija: Žaliasis kursas“ tęsia savo kelionę po Lietuvą ...

Pirmoji Alytaus dizaino savaitė „Įžvalgos KARTU“ jungiasi su nacionaline Dizaino savaite ir prista...