Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Šeštadienį Užgavėnės Druskininkuose

Nesvarbu, koks bus oras Užgavėnių metu, jeigu jas švęsite Druskininkuose – tikrai nesušalsite! Šeštadienį, 14 val. Druskininkuose Pramogų aikštėje organizuojamos  „Užgavėnių dūzgės 2019“, į kurių šurmulį visi kviečiami įsilieti.

Dalyviai ir žiūrovai gales pasijusti savotiško liaudies teatro dalimi, kuriame išjuokiama daugelis gyvenamojo meto negerovių, vyksta apeigos, turinčios išvaryti žiemos demonus ir pažadinti iš miego šalčio sukaustytą žemę, suteikti jai derlingumo galią.

Įvairiapusėje programoje raginama būti ne pasyviu stebėtoju, o pilnateisiu  dūzgių dalyviu. Veiksmas prasidės ant “ŽALIO KILIMO“ prie foto sienelės, šalia šventės lyderių LAŠININĖS ir  KANAPINĖS. Jeigu norite pasirodyti žurnalų viršeliuose – „ŽALIAS KILIMAS“ kaip tik jumsGalite vienas ar poroje dalyvauti linksmame persirengėlių „žiemašokių konkurse“,kuriame teks šokti įvairius šokius, o komisija vertins ir rinks pačius originaliausius šokėjus bei įteiks jiems vertingus prizus. 

Pasidomėti ar registruotis galite el.paštu: etnografas@druskininkukulturoscentras.lt  arba tel. 8-313 58104

Jau trečius metus organizuojamos orientacinės varžybos „Didžiosios Moremonų paieškos 2019“, vienintelės tokios Lietuvoje, neleis nuobodžiauti, tereikia surinkti 3-5 draugų komandą ir turėti išmanųjį telefoną su specialia programėle. Laimėtojų lauks puikūs prizai, o Užgavėnių kostiumais persirengusi arba išradingai pasipuošusi komanda gali gauti papildomų taškų.

Daugiau informacijos gauti bei registruotis varžyboms galite el.paštu: juozo.kazlausko@gmail.com

Neatskiriama šventės dalis Druskininkuose –  vaišės – šiupinys, įvairūs blynai, mėsa, kurių bus verdama tiek, kad niekam nepritrūktų, o Vilniaus alėjoje šurmuliuos užsigavėjimo kermošius. Jeigu pirmąjį kovo šeštadienį norite šėlti  dūzgėse Druskininkuose su persirengėliais ir atlikėju DEIVIDU BASČIU.

 

Kitos naujienos

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje išrinktas Meilės Lukšienės premijos laureatas. Juo tapo Ąžuolas ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpus...

Alytaus Rotušės aikštėje statoma išskirtinė scena penktadienį vyksiančiam lauko šokio spektakliui...