Klausyti gyvai

11:00 - 12:00

Laisva forma

Šeštadienį vėl kviečia „Skambantis spalvų miestas” – PIRMĄ KARTĄ VYKS ALYTAUS JAUNIMO CENTRE

Šį savaitgalį, jau 19-tą kartą Alytuje vyks šventė vaikams – „Skambantis spalvų miestas”.

Orai, renginių perdislokavimas  nulėmė tai, jog …  SKAMBANTIS SPALVŲ MIESTAS  PIRMĄ KARTĄ VYKS ALYTAUS JAUNIMO CENTRE (Tvirtovės g. 3)  – kvietė Alytaus jaunimo simfoninio orkestro „Svajonė” vadovė Daiva Martikonytė.

Tradiciškai, renginyje dalyvaus orkestras „Svajonė”, bet šįkart orkestras turi naują dirigentą – Vytautą Kiminių, tai bus pirmasis jo viešas koncertas su orkestru. 

Daiva Martikonytė

Dabar orkestras ruošiasi „Alytus – Lietuvos kultūros sostinės“ renginiams, projektui su amerikiečiais, koncertams su solistais – buvusiais „svajoniukais” .

Renginyje bus galima pamatyti kaip groja orkestras iš arti, patirti muzikos kūrimo stebuklą. Šiemet pirmą kartą šventėje dalyvaus autizmo asociacija „Lietaus vaikai” su savo sensoriniais žaidimais, kaip visada dalyvaus Kraštotyros muziejaus darbuotojai. Knygų autorė ir šokio mokytoja Loreta Zabalujeva pristatys savo knygeles, jas skaitys, bus robotikos labirintas, galimybė pabandyti virtualios realybės akinius. Taip pat bus tapyba, molis, lankstymas su pagalba iš dailės mokyklos mokytojų. Antrą kartą dalyvaus Aikido klubas su savo pasirodymu.

Vaikai galės susitikti su savo mėgstamais personažais, nes dalyvaus Alytaus lėlių teatras „Aitvaras”.

Kitos naujienos

Druskininkuose kilusio šeimyninio konflikto metu neblaivus Valstybės sienos apsaugos tarnybos Varėnos pasienio rinktinės pareigūna...

(BNS inf.) Pagal Vyriausybės parengtą projektą, siūloma sujungti Alytaus, Lazdijų ir Prienų teism...

Sekmadienį Lazdijų rajone žuvo motociklininkas. Kai...

 Ar lietuviai tikrai nepaveikūs dezinformacijai?