Klausyti gyvai

17:00 - 19:00

Tokia diena

1976-aisiais „Kiss“ išleido albumą „Rock and Roll Over“ – „Ši diena muzikos istorijoje“

Kiss
Kiss

„Ši diena muzikos istorijoje“. Lapkričio 11-oji šou pasaulyje:

1970 – Bob Dylan (Bobas Dilanas) išleido knygą „Tarantula“.

1976 – roko grupė „Kiss“ išleido albumą „Rock and Roll Over“. 1974-ųjų vasarį „Kiss“ išleido debiutinį, grupės pavadinimo albumą, kuris JAV topuose pasiekė 87-ąją poziciją. Iki 1975-ųjų balandžio grupė išleido dar tris albumus ir pradėjo gastroliuoti, taip vis didindama gerbėjų būrį. Iš visų tų koncertų atrinkta medžiaga buvo sudėta į grupės albumą „Alive!“, išleistą 1975-ųjų rudenį. Būtent šis darbas ir padarė „Kiss“ rokenrolo superžvaigždėmis – jis užkopė iki Top 10-uko, o jį reklamavęs singlas „Rock ‘N’ Roll All Nite“ – iki 12-os singlų topo vietos. Vėliau sekęs albumas, „Destroyer“, pasirodė 1976-ųjų kovą ir tapo pirmuoju platininiu grupės disku, jame taip pat buvo pirmasis į Top 10-uką pakilęs singlas, stipri Peter‘io Criss‘o baladė „Beth“. 1977-aisiais „Gallup“ atliktos apklausos metu „Kiss“ buvo pripažinta populiariausia Amerikos grupe. „Kiss“ manija buvo pačiame įsibėgėjime, todėl pradėta atitinkama komercinė kampanija. Pasirodė dvi komiškos grupės knygos, grupės makiažas, kaukės, stalo žaidimai, taip pat televizinis filmas „Kiss Meet the Phantom of the Park“. Susidomėjimą grupe skatino ir tai, kad niekas viešai „Kiss“ narių nematė be jų kaukių, gerbėjų būriai didėjo milžiniškais greičiais, susikūrė gerbėjų klubas „Kiss Army“, kurio nariai buvo skaičiuojami jau šešiaženkliais skaičiais. Visgi, ir toks neįtikėtinas populiarumas turi savo ribas – 1978-aisiais, tą pačia spalio mėnesio dieną, visi keturi grupės nariai išleido solinius albumus. Sėkmingiausias buvo Simmons‘o įrašas, pasiekęs 22-ąją topo vietą, kai tuo tarpu kitiems sunkiai sekėsi pakilti į 50-uką. „Dynasty“ – tai albumas pasirodęs 1979-aisiais ir pratęsęs platininių grupės albumų seriją bei tapęs paskutiniuoju, kurį jie išleido originalios sudėties – 1980-aisiais „Kiss“ paliko Criss‘as. 1980-ųjų vasarą pasirodė albumas „Kiss Unmasked“, kurio įrašuose dalyvavo pagalbinis būgnininkas Anton‘as Fig‘as, o tais pačiais metais vykusiose pasaulinėse gastrolėse Criss‘ą pakeitė jau nuolatiniu nariu tapęs Eric‘as Carr‘as. „Kiss Unmasked“ tapo pirmuoju įrašu po „Destroyer“, kai jiems nepavyko pasiekti platininio statuso

2006 – būdamas 93 metų Didžiojoje Britanijoje nuo plaučių uždegimo mirė „The Rolling Stones“ lyderio Mick Jagger (Miko Džagerio) tėvas.

2010 – JAV dainininkė ir aktorė Jessica Simpson (Džesika Simpson) susižadėjo su savo naujuoju gyvenimo draugu Eric Johnson (Eriku Džonsonu).

…geros muzikos niekuomet nebus per daug…

 

Kitos naujienos

Spektaklis, Vokietijoje išpopuliarėjęs vos per kelerius metus, sukurtas pagal šiuolaikinio vokiečių...

Alytaus mašinų gamykla „Astra LT“, gaminanti nerūdijančio plieno konstrukcijas maisto, chemijos i...

Alytaus dizaino savaitė. Įžvalgos KARTU. 2022 m. gegužės 23 – 28 d.

Šiame pirmą kartą atliktame tyrime Lietuva gavo 37 balus iš 100 galimų ir regione kartu su Graikija ...