Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

1993-aisiais „Nirvana“ Niujorke įrašė tikro garso koncertą „MTV“ – „Ši diena muzikos istorijoje“

„Ši diena muzikos istorijoje“ – dar vienas kalendoriaus lapelis, kuriame lapkričio 19-oji!

B B King1971 – B.B. King pažymėjo savo muzikinės veiklos 25 metų jubiliejų Londone, pradėdamas turą po Europą. Šis Amerikos bliuzo gitarininkas ir dainininkas bei dainų autorius gimė 1925-ųjų metų rugsėjo 16-ąją dieną. Puikūs kritikų vertinimai ir pasaulinis populiarumas įtvirtino jo, kaip vieno labiausiai gerbiamų ir sėkmingų bliuzo muzikantų, reputaciją. Žurnalas „Rolling Stone“ „Geriausių visų laikų gitarininkų“ 100-uke skyrė jam garbingą 3-iąją vietą.

1993 – „Nirvana“ Niujorke įrašė tikro garso koncertą „MTV“. 1993-iųjų rugsėjį „In Utero“ buvo išleistas ir sulaukė teigiamų kritikų vertinimų bei gerų pardavimų – jis debiutavo ir JAV, ir Didžiosios Britanijos topų viršūnėse. Populiarindami įrašą, „Nirvana“ išsiruošė į gastroles po Ameriką, kurių metu pagalbiniu gitarininku pasikvietė būti buvusį „Germs“ narį Pat‘ą Smear‘ą. Nors albumas ir turas abu buvo sėkmingi, visgi pardavimai nebuvo tokie, kokių tikėtasi, o į kai kuriuos pasirodymus bilietai nebuvo išperkami iki paskutiniosios savaitės. Dėl to grupė sutiko sugroti „MTV“ televizijos studijoje akustinį koncertą, vadinamąjį „Unplugged“, ir albumo „In Utero“ pardavimai po šio šou pasirodymo gruodį, smarkiai pakilo.

1995 – išleistas tryliktasis Bruce Springsteen (Briuso Springstyno) albumas „The Ghost of Tom Joad“. Bruce yra JAV dainininkas ir dainų kūrėjas, kuris įrašinėja ir koncertuoja su „E Street Band“. Springsteen žinomas dėl savo heartland roko, poetiškų dainų žodžių, bei patriotiškų sentimentų savo gimtajam Naujajam Džersiui. Sėkmingiausių jo albumų „Born in the U.S.A.“ ir „Born to Run“ kopijų JAV buvo parduota daugiau nei 65mln., o visame pasaulyje – 120mln. Bruce yra laimėjęs 20 Grammy apdovanojimų, 2 Auksinius gaublius bei Oskarą. 2004 m. žurnalas „Rolling Stone“ įvertino jį kaip 23-ią geriausią visų laikų muzikantą “100 Greatest Artists of All Time” tope.

2005 – popmuzikos žvaigždė Christina Aguilera (Kristina Agilera) per ceremoniją romantiškame Šiaurės Kalifornijos vynuogynų krašte ištekėjo už muzikos įrašų studijos vadovo Jordan Bratman (Džordano Bratmano).

…geros muzikos niekuomet nebus per daug…

Kitos naujienos

Viney Dubey iš šiaurinės Indijos atvažiavo į Lietuvą prieš šešerius metus. Sako, čia ramybės oazė, jokios...

Ko? Atliekų! Vienkartiniai indai, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės, tušti indeliai nuo padažų, jog...

Rugpjūčio 12 d. (penktadienį), 19:00 kviečiame atvykti į Audiovizualių menų centrą (buvusią Alytaus sinag...