Klausyti gyvai

11:00 - 12:00

Laisva forma

1987-aisiais šią dieną pasaulis išvydo net tris „The Beatles“ albumus! -„Ši diena muzikos istorijoje“

„Ši diena muzikos istorijoje“. Balandžio 30-oji šou pasaulyje:

1987 – išleistos „The Beatles“ albumų „Help!“, „Rubber Soul“ ir „Revolver“ kompaktinės plokštelės.

Nazareth1999 – nuo širdies smūgio mirė grupės „Nazareth“ narys Darrell Sweet (Darelas Svitas). „Nazareth“ grupė iš Škotijos, 40 metų scenos patirtį turintys sunkiojo roko veteranai. 60-ųjų viduryje, Škotijos mieste Danfermlaine, Dan’as McCafferty’is (vokalas), Manny’is Charlton’as (gitara), Pete’as Agnew (bosinė gitara) ir Darrel’is Sweet’as (būgnai) buvo roko grupės „The Shadettes“ nariai. Jie grojo daugiausiai koverius, koncertavo baruose ir klubuose. Jie nebebuvo paaugliai – vedę, turejo vaikų ir norėjo juos aprūpinti. „The Shadettes“ kiekvieną savaitę turėjo išmokti po keletą naujų hitų, kad butų pakankamai populiarūs savo mieste. Dan’o McCafferty teigė, kad tai ugdė juos kaip muzikantus, bei padėjo suprasti kokios muzikos žmonėms reikia. „Nazareth“ niekada nebuvo pasaulinio sunkiojo roko elito sudėtyje, jiems dažnai tekdavo tenkintis „antro plano“ grupės vaidmeniu, jie daug eksperimentavo su savo skambesiu (nuo pop muzikos iki sunkiojo metalo apraiškų) ir rimčiau vertinti jie buvo pradėti tik po daugelio metų (kritikams ėmus nagrinėti roko istoriją). „Nazareth“ gerbėjai mėgsta grupę ne tik už gerą muziką, bet ir už nuoširdumą bei paprastumą. Jie niekada nesistengė rengti įspūdingų šou, nedarė iš savęs klounų, nebuvo išdidūs ar arogantiški. Jie tiesiog kuria gerą muziką ir dalinasi ja su kitais.

2011 – Mariah Carey (Meraja Keri) ir Nick Cannon (Nikas Kenonas) per savo ketvirtąsias vedybų metines tapo dvynukų tėvais.

…geros muzikos niekuomet nebus per daug…

Kitos naujienos

(BNS). Infrastruktūros statybos bei remonto grupė „Fegda grupė“ užbaigė tokio pat verslo bendrovės „Alkes...

Druskininkuose kilusio šeimyninio konflikto metu neblaivus Valstybės sienos apsaugos tarnybos Varėnos pasienio rinktinės pareigūna...

(BNS inf.) Pagal Vyriausybės parengtą projektą, siūloma sujungti Alytaus, Lazdijų ir Prienų teism...

Sekmadienį Lazdijų rajone žuvo motociklininkas. Kai...