Klausyti gyvai

21:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Su 72-uoju, John Michael Osbourne!“ – Ši diena muzikos istorijoje“

„Ši diena muzikos istorijoje“ – gruodžio 3-oji šou pasaulyje ryški daugybe svarbių įvykių:

1925 – Niujorke Karnegi Hole įvyko George Gershwin (Džordžo Geršvino) kūrinio „Concerto in F“ premjera. Jame fortepijonu grojo pats kompozitorius.

ozzy_osbourne-gal-worstsingers1948 – gimė anglų roko žvaigždė John Michael Osbourne (Ozi Osbornas), savo profesionalią karjerą pradėjo 7-ojo dešimtmečio pabaigoje, kai kartu su gitarininku Tony Iommi, bosininku Geezer‘iu Butler‘iu ir būgnininku Bill‘u Ward‘u sukūrė grupę „Black Sabbath“. Kolektyvas, unikalus savo lėtomis, rūškanomis melodijomis ir temomis, išleido debiutinį albumą „Black Sabbath“ 1970-aisiais, o per likusį dešimtmetį padovanojo gerbėjams tokius klasika tapusius ir platininiais tiražais parduotus darbus kaip „Paranoid“ bei „Master of Reality“. Po 1978-ųjų albumo „Never Say Die“ Osbourne‘o paslaugų grupėje „Black Sabbath“ buvo atsisakyta, o tai leido jam išbandyti savo, kaip solo atlikėjo, jėgas.  Su naująja vadybininke ir žmona Sharon Osbourne‘as subūrė savo paties grupę ir pavadino ją „The Blizzard of Ozz“. Į komandą jis pasikvietė gitarininką Randy Rhoads‘ą, bosininką Bob‘ą Daisley ir būgnininką Lee Kerslake‘ą. Pirmasis grupės pavadinimu pavadintas albumas buvo išleistas 1980 metais Didžiojoje Britanijoje ir 1981-ųjų pradžioje JAV. „Blizzard of Ozz“ turėjo keletą tų pačių sudedamųjų dalių, kaip ir „Black Sabbath“: dainų tekstai buvo sukoncentruoti į paslaptis ir magiją, o gitaros skambėjo sunkiai ir garsiai. Visgi techniškai ši grupė buvo labiau įgudusi ir sugebėdavo sukurti įvairesnių metalo stiliaus variacijų. Albumas „Blizzard of Ozz“, kuriame buvo galima rasti hitais tapusius singlus „Crazy Train“ ir „Mr. Crowley“, pasiekė septintąją Didžiosios Britanijos topo vietą, o Jungtinėse Valstijose užkopė iki 21-ojo laiptelio.1997 m. Ozzy prisidėjo prie savo buvusių kolegų iš „Black Sabbath“ ir surengė turnė, po ko buvo išleistas koncertinis albumas „Reunion“. 2011 m. lapkritį įvyko antrasis originalios „Black Sabbath“ sudėties sugrįžimas. 2012 m. jie vėl surengė turnė.

1966 – Honolulu, JAV buvo surengtas pirmasis grupės „Monkees“ koncertas.

1969 – John Lennon (Džonui Lenonui) buvo pasiūlyta atlikti pagrindinį vaidmenį roko operoje „Jesus Christ Superstar“. Kitą dieną pasiūlymas buvo atsiimtas.

1976 – britų grupė „Sex Pistols“ išleido savo garsiąją dainą „Anarchy in the U.K.“.

1986 – grupė „Judas Priest“ ir įrašų kompanija „CBS Records“ buvo paduoti į teismą po to, kai du paaugliai nusišovė prieš tai klausę grupės muzikos 6 valandas.

2009 – 62-ejų metų legendinės britų roko grupės „The Rolling Stones“ gitarininkas Ronnie Wood (Ronis Vudas) buvo areštuotas dėl kaltinimų sumušus savo 20 metų draugę iš Rusijos Jekateriną Ivanovą.

…geros muzikos niekuomet nebus per daug…

Kitos naujienos

1595 kartoninės dėžės ir 71 kartoniniai lakštai! - tiek prireikė pastatyti kartotinį tiltą.

Viney Dubey iš šiaurinės Indijos atvažiavo į Lietuvą prieš šešerius metus. Sako, čia ramybės oazė, jokios...

Ko? Atliekų! Vienkartiniai indai, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės, tušti indeliai nuo padažų, jog...