Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

1984-aisiais Michael Jackson laimėjo 7 „Grammy“ apdovanojimus – „Ši diena muzikos istorijoje“

„Ši diena muzikos istorijoje“. Vasario 28-oji šou pasaulyje:

1942 – gimė Brian Jones (Brajenas Džounsas). Britų grupės “The Rolling Stones” muzikantui būtų sukakę 70 metų. Narkotikai išstūmė jį iš grupės, o paskui jis tiesiog paskendo savo baseine…

1968 – perdozavęs narkotikų mirė amerikiečių rokenrolo atstovas Frankie Lymon (Frenkis Laimonas).

1974 – nusišovė 28 metų muzikantas Bobby Bloom (Bobis Blumas).

1984 – Michael Jackson (Maiklas Džeksonas) laimėjo 7 „Grammy“ apdovanojimus.

David Byron
David Byron

1985 – mirė vokalistas bei legendinės britų sunkiojo roko grupės „Uriah Heep“ vokalistas David Byron (Deividas Baironas). Gimė 1947 m. sausio 29 d. Tikrasis vardas ir pavardė David Garrick. David – pirmasis grupės “Spice” (nuo 1967 iki 1969 m.) vokalistas, tačiau labiausiai žinomas kaip legendinės britų sunkiojo roko grupės “Uriah Heep” (nuo 1969 iki 1976 m.) vokalistas. Nepaisant plataus balso diapazono, puikaus dinamikos jutimo ir charizmatiškumo scenoje, Byron 1976 m. buvo pašalintas iš “Uriah Heep” 1976 m. To pareikalavo klavišininkas Ken Hensley (pagrindinis grupės dainų autorius), pateikęs grupės vadybininkui Gerry Bron ultimatumą „jis arba aš“, – to priežastis buvo vis stiprėjantis Byron elgsenos nestabilumas dėl piktnaudžiavimo alkoholiu. Vėliau dainininkas nesėkmingai bandė pratęsti savo karjerą su “Rough Diamond” (grupe, kuriai taip pat priklausė buvę grupių “Humble Pie” ir “Wings” nariai), išleisdamas antrąjį solinį albumą (“Baby Faced Killer”) ir su grupe “The Byron Band”. Mick Box ir Trevor Bolder iš “Uriah Heep” kvietė Byron vėl prisijungti prie grupės 1980 m., bet jis atsisakė. Byron mirė 1985 m. dėl komplikacijų, susijusių su alkoholizmu.

2009 – Finikse Arizonoje mirė legendinė JAV radijo figūra Paul Harvey (Polas Harvis), kuriam buvo 90 metų. Per septynis dešimtmečius trukusią P.Harvey karjerą, jo laidos buvo transliuojamos per daugiau kaip 1,2 tūkst. radijo stočių. Savo šlovės viršūnėje dukart per dieną transliuotos laidos, kuriose jis aptarinėdavo aktualijas ir pateikdavo savo apmąstymų apie gyvenimą, turėjo 22 mln. klausytojų auditoriją.

…geros muzikos niekuomet nebus per daug…

Kitos naujienos

Yosef Hermosa 2019 metais atvyko iš Ekvadoro, studijuoja Kauno technologijos universitete. Jis pratęs pri...

Pramogų parke „Tarzanija“ bei restorane-viešbutyje „Dzūkijos dvaras“ veikiančios įmonės bei asmenys neįtr...

Sakoma, kad „visi keliai veda į Romą“. Matyt, ir atvirkščiai – keliai veda ir į Alytų, kur v...

Rugsėjo 24 d., šeštadienį, 17 val. Alytaus kraštotyros muziejus pristato skulptoriaus Saadios Bah...