Klausyti gyvai

08:00 - 10:40

Savaitgalio rytas

Šiandien Alytuje diskusija apie iššūkius Europos Sąjungai

Spalio 3 dieną, 15:00 val. Lietuvos užsienio reikalų ministerija, kartu su Europos Sąjungos informacijos centru „Europe Direct“ ir Alytaus miesto savivaldybe, Alytaus miesto gyventoju ir jo svečius kvies į neformalią diskusiją „Iššūkiai Europos Sąjungai: kodėl tai svarbu mums?’’. Diskusija vyks Alytaus teatro mažojoje salėje, adresu Rotušės a. 2.

Didžiausiu Europos Sąjungos iššūkius kartu su alytiškiais aptars Užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius, Rytų Europos studijų centro direktorius Linas Kojala, Alytaus radijo stoties „FM99“ direktorius Liudas Ramanauskas.

Rytų Europos studijų centro direktorius Linas Kojala

Diskusijoje pašnekovai dalinis mintimis apie didžiausius dabarties bei ateities iššūkius Europos Sąjungai, juos sukeliančias priežastis bei galimus jų padarinius valstybėms narėms bei visai Sąjungai. Kartu su Alytaus bendruomene bus diskutuojama, kokių pokyčių, problemų ar sunkumų Lietuva ir Alytus gali tikėtis artimiausiu laikotarpiu. Alytiškiai turės progą išsakyti savo lūkesčius bei pastebėjimus dėl tolimesnės ES raidos.

žsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius,

Diskusija ,,Iššūkiai Europos Sąjungai: kodėl tai svarbu mums“ – Užsienio reikalų ministerijos renginių ciklo ,,Mano Europa“ dalis, kurie organizuojami Europos Sąjungoje šiuo metu vykstančios Piliečių dialogų iniciatyvos kontekste. Iniciatyvos tikslas – viešose diskusijose su visuomene išsiaiškinti, kaip kiekviena valstybė narė įsivaizduoja Europos Sąjungos projektą ir jo ateitį, kokie klausimai svarbiausi.

Radijo stoties „FM99“ direktorius Liudas Ramanauskas.

Daugiau informacijos apie ,,Mano Europa“ ir piliečių dialogus rasite čia.

Kitos naujienos

Alytaus miesto teatre penktadienį šventiniu koncertu bus uždaromi Alytaus – Lietuvos kultūros sostinės me...

FM99 studijoje „Praeitis trap mūsų“Alytaus kolekcininkų klubo nariai Gintaras Lučinskas ir Kęstutis Tamul...

Paauglių tarpe pastaruoju metu drastiškai daugėja atvejų, kai vaikai ima svaigintis priklausomybę...