Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

„Sidabrinės gervės naktys“ tradiciškai suklyks Alytuje

Šeštąjį kartą sparnus skleidžia vasaros kino festivalis „Sidabrinės gervės naktys“. Kaip ir kasmet, liepos 24 d., penktadienį, 21.30 val. Alytaus miesto sode kino mėgėjai, miestelėnai ir svečiai iš apylinkių kviečiami atvykti su šeimomis, draugais, termosais, pledukais ir pasimėgauti išskirtiniu kino vakaru po atviru dangumi. Kviečiame pasiklausyti interviu su Lietuvių kino akademijos direktore Lina Buzelyte.

Vos sutemus miesto sode prasidės  kino vakaras.  Žiūrovai turės galimybę pamatyti tris Lietuvos kino ir televizinio kino apdovanojimuose „Sidabrinė gervė 2015“ nominacijoms pristatytus įvairaus žanro kino kūrinius: animacinį filmą „Miškas“, režsierius Ignas Meilūnas, vaidybinį trumpametražį filmą „Džekis“, režisierius Giedrius Tamoševičius bei vaidybinį ilgametražį filmą „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“, režisieriai Simonas Aškelavičius ir Ričardas Marcinkus, sulaukusio didžiulio Lietuvos žiūrovų susidomėjimo.

Prasidėjęs birželio 12 d. Birštone kino festivalis „Sidabrinės gervės naktys“ iki pat rugsėjo 4d. ketina aplankyti apie 20 šalies miestų, juose parodyti originaliausius ir aukščiausių įvertinimų sulaukusius animacinius, trumpametražius ir ilgametražius bei vaidybinius kino filmus.

Kitos naujienos

Pirmoji dovana, artėjant gražiausioms metų šventėms, bus įteikta alytiškiams, teatro mylėtojams j...

Kai kurių istorikų nuomone, pirmieji žydai Alytuje galėjo apsigyventi dar XV a. Tačiau tai patvirtinančių...

Kiek sauskelnių sunaudojama auginant kūdikį? Daug. O auginant daugiau nei vieną kūdikį? Kalnai! Kiek jų s...

Rašytojo 100-ąsias gimimo metines (2023-01-07) asociacija „Matučio namai“ pasitinka su nauja A. M...