Klausyti gyvai

14:00 - 15:00

Dienos kaleidoskopas

„Šilumos kainas sumažinti galima“, – sako „Alytaus piliečiai“

Nuo pirmadienio kiekvieną dieną „Alytaus piliečių“ kandidatai į miesto savivaldybės tarybą diskutavo „FM99“ eteryje vis kita tema. Šįsyk „FM99“ studijoje viešėjo Marius Grišmanauskas, Valė Gibienė ir Raimundas Liutkauskas.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Marius Grišmanauskas ir Valė Gibienė

Apie juos:

Valė Gibienė – verslo vadybos specialistė. Nors jau kuris laikas nebedirba UAB „Omnitel“, bet alytiškiai pažįsta ir žino šią moterį kaip „Valę iš Omnitel“. Šioje tarptautinėje telekomunikacijų kompanijoje Valė dirbo nuo pat padalinio Alytuje atidarymo, čia įgijo neįkainojamos patirties inovacijų bei naujų technologijų pritaikymo versle ir paprasto žmogaus gyvenime, procesų valdyme bei jų optimizavime. „2012 metų geriausias bosas“ rinkimuose Valė tapo laurete. Tiesioginis darbas su stambiausiomis Alytaus regiono verslo įmonėmis bei biudžetinėmis organizacijomis leido iš arti pamatyti jų skaudulius ir problemas. Pasak Valės, pirmiausiai miesto reikaluose turi įsivyrauti skaidrumas ir šeimininkiškas požiūris į miesto valdymą ir tvarkymą. „Kiekvienas mes žinome, kaip turime tvarkytis savo namuose. Bet ar taip elgiamasi mieste šiandien? Alytus – tai mūsų šeima kitu masteliu ir privalome būti atsakingais jos šeimininkais bei šeimos nariais“, – teigia Valė Gibienė.

Marius Grišmanauskas – puikiai žinomas alytiškiams, susidūrusiems su namų renovavimo klausimais. Mariaus vadovaujama daugiabučio bendrija Alytuje atliko namo atnaujinimą, kuris 2011 m. buvo pripažintas vienu geriausių renovacijos projektų Lietuvoje! Marius ir dabar mielai konsultuoja

Alytaus namų bendrijas ir miesto savivaldybę daugiabučių šiltinimo klausimais. „Esu paragavęs rupios daugiabučio bendrijos pirmininko duonos, todėl manau, kad neblogai orientuojuosi ne tik renovavimo, bet ir kitais mūsų miestelėnams aktualiais klausimais“, – sako Marius Grišmanauskas. Svarbiausias jo siekis – padaryti taip, kad savivaldybės veikloje atsirastų daugiau atvirumo ir skaidrumo, įsiklausymo į piliečių balsą. Marius siūlo suteikti galimybę miestelėnams teikti skundus bei prašymus savivaldybės svetainėje paprastai ir greitai, be būtinybės patvirtinti juos elektroniniu parašu. 

Raimundas Liutkauskas
Raimundas Liutkauskas

Raimundas Liutkauskas – inžinierius. Savo profesinėmis žiniomis, jaunatviška energija bei dideliu iniciatyvumu Raimundas gali prisidėti prie Alytaus klestėjimo. „Turiu patirties kelių statybos srityje, todėl galiu teigti, kad įsiklausant į gyventojų idėjas bei efektyviai panaudojant skiriamas lėšas, galima padaryti Alytų patogesnį gyventojams ir patrauklesnį miesto svečiams“, – sako Raimundas Liutkauskas.

Klausykite visą pokalbio įrašą.

Politinė reklama bus apmokėta iš VRK „Alytaus piliečiai“ rinkimų sąskaitos. 

„Alytaus piliečiai“ ir „Facebook“. Prisijunkite!
www.alytauspilieciai.lt

Kitos naujienos

Alytaus meras Nerijus Cesiulis sako, kad Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai (ŠMSM) neradus sutarimo ...

2023 m. spalio 7 d. prie Kaukų-Obelytės piliakalnių, Miroslavo sen., Alytaus r. sav....

„Varsa-Stronglasas“ spalio 4 dieną žais pirmas sezono rungtynes namuose. Pirma naujojo LRL čempio...

Šiandien streiką dalyje Lietuvos mokyklų pradeda Andriaus Navicko vadovaujama Lietuvos švietimo d...