Klausyti gyvai

09:00 - 10:00

Ryto programa „Geros dienos!“

„SKAMP" ieško repuojančio jaunimo

Grupės „SKAMP“ nariai pristato konkursą „Hiphopo kalba apie Europą“, kurio dalyviams skelbiamas iššūkis – repuoti apie ES piliečių teises ir Europos ateitį . Nugalėtojai bus pakviesti įrašyti dainą kartu su grupe „Skamp“ ir filmuotis bendrame vaizdo klipe.

„Tai galimybė išbandyti save, pamatyti, kaip vyksta darbas studijoje, pabūti su mumis ir turėti atminimui savo įrašą, – pasakoja „Skamp“ narys Vilius Alesius. – Vertindami dalyvių darbus, atkreipsime dėmesį į teksto kokybę, atitikimą temai ir dalyvių charizmą“, – teigė jis.

Konkurso laimėtojų ir „Skamp“ kūrinys taps 2013 m. Europos piliečių metų himnu. Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje iniciatyva Europos metų himnai kuriami jau kelerius metus, bet šiemet pirmąkart prie himno prisidėti kviečiami visi norintys. Toks formatas ir hiphopo žanras pasirinktas neatsitiktinai – Europos piliečių metai skirti diskutuoti apie Europos ateitį ir turimas teises.

Konkurso dalyviai turi sukurti iki 12 eilučių tekstą apie ES piliečių teises ir (arba) ES ateitį, nufilmuoti iki 2 min. trukmės vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas dainos atlikimas repo stiliumi ir registruotis adresu www.pazinkeuropa.lt/hiphopas iki birželio 1 d

Surepuotas video kvietimas dalyvauti konkurse: http://youtu.be/dGv8PyDGYsU

 

 

———
Kalbėk
gabriele@fm99.lt

Kitos naujienos

Yosef Hermosa 2019 metais atvyko iš Ekvadoro, studijuoja Kauno technologijos universitete. Jis pratęs pri...

Pramogų parke „Tarzanija“ bei restorane-viešbutyje „Dzūkijos dvaras“ veikiančios įmonės bei asmenys neįtr...

Sakoma, kad „visi keliai veda į Romą“. Matyt, ir atvirkščiai – keliai veda ir į Alytų, kur v...

Rugsėjo 24 d., šeštadienį, 17 val. Alytaus kraštotyros muziejus pristato skulptoriaus Saadios Bah...