Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Skelbiame konkurso „Aš laiminga!“ nugalėtojas

Kada moteris laiminga? Geriausiai žino ji pati…
č®amžintas laimės akimirkas kartu su trumpu aprašymu elektroniniu paštu siuntė FM99 klausytojos.

Laikas dalinti dovanas!

 

Daugiausiai  „patinka“ paspaudimų surinkusios  nuotraukos:


Vaiva, kuri sako:  „Tik su šiuo žmogumi įveiksim liūdesį ir džiaugsmą!“. Jai atitenka „Studio figura“ masažas ir 50 Lt vertės „Santimas“ dovanų kuponas.

 

Viktorija: „Džiaukimės tuo, ką turime, neimdami lyginti: niekuomet nebus laimingas tas, kam neramu, jog kitas yra laimingas.“ Ji galės džiaugtis „Studio figura“ masažu ir 50 Lt vertės „Sun plus“ soliariumo abonementu.

 

Greta, kuri teigia, kad laimė – tai sveika šeima ir ištikimi draugai 🙂 “ Jai taip pat dovanojamas „Studio figura“ masažas ir 50 Lt vertės „Sun plus“ soliariumo abonementas.

 

Evelina, Ji sako: „Aš LAIMINGA!, nes turiu patį geriausią vaikiną, draugus ir šeimą!!! “ Prizas – „Studio figura“ masažas ir 50 Lt vertės „Sun plus“ soliariumo abonementas.

 

Raimonda rašo: „Laimė- tai mano šeima.Viena iš daugelio laimės akimirkų įamžinta šioje nuotraukoje. Mylimas vyras, vyresnėlis sūnus ir dar pilvelyje jaunėlis broliukas. Dabar esu laiminga apsupta trijų savo vyrų 🙂
Jai atitenka „Studio figura“ masažas.

 

„FM99“ apdovanotos nuotraukos:

Aistė.Ji rašo:“Kaip Antone de Saint-Exupery savo knygoje „Mažasis Princas“ rašė: „Tu man dar esi berniukas, panašus į šimtą tūkstančių kitų berniukų. Ir tu man nereikalingas. Ir aš tau nereikalinga. Aš tau esu lapė, panaši į šimtą tūkstančių lapių. Bet jei tu mane prisijaukinsi, mudu būsime vienas kitam reikalingi. Tu man tada būsi vienintelis pasaulyje. Aš tau būsiu vienintelė pasaulyje.“, taip aš galiu tvirtinti, kad Viktorija mane prisijaukino ir neįmanoma nesijauti laiminga, kai ji šalia. Draugystė yra laimė.“ Jai atitenka „Studio figura“ masažas ir 50 Lt vertės „Jotvingio“ dovanų kuponas apsipirkti apatinio trikotažo skyriuje.

 

Inga. „Aš laiminga ,ir džiaugiuosi, kad laikas nestovi vietoj, keičiasi metų laikai, savaitės dienos, dirbi, atostogauji, esi toli nuo namų, bet pabudus kiekvieną rytą žinai, kad viskas kas brangiausia – šalia: vaiko šypsena, vyro apkabinimas, brolio draugija… kad būtum laimingas reikia tiek nedaug, manau, tik žinoti , kad kažkam esi svarbus ir reikalingas :)“ Prizas – „Studio figura“ masažas ir „Sun plus“ soliariumo abonementas.

 

Laima: „Aš laiminga…Užvakar buvau pažadinta bučinio su švelniu orchidėjos perbraukimu…Geriame rytinę arbatą, žiūriu į akis savo mylimam žmogui ir galvoju…Na ir kas, kad dar taip norėjau miego…Na ir kas, kad pražystančios orchidėjos laukiau kelis mėnesius ir norėjau grožėtis ja nenuskinta…
Na ir kas, kad visus tuos metus esant kartu, arbata su cukrumi…nors cukraus niekada nevartoju. Esmė gi ne tame. Aš laiminga ir myliu už mažus dalykus, už rūpestį, už mintis skirtas man, už tai, kad esu vienintelis žmogus jo gyvenime – su kuriuo prasideda rytas ir pasibaigia vakaras. Mano Laimė tiesiog yra…Š alia. Ir geria arbatą. Su cukrumi…“
Dovana -  „Studio figura“ masažas.

 

Jurgita rašo: „Aš laiminga net gamindama vakarienę, nes žinau, kad bus kam ją įvertint :)“ Jai atitenka „Studio figura“ masažas.

 

Gintarė: „Meilė žirgams ir kiekviena akimirka praleista su šiais nuostabiais gyvūnais daro mane nepaprastai laiminga.“ Jos dovana „Studio figura“ masažas ir „Sun plus“ soliariumo abonementas.

Prizai laukia FM99 studijoje, džiaugiamės, kad atsirado tiek daug laimingų moterų. Ačiū visoms dalyvavusioms! Būkite laimingos kasdien!

Kitos naujienos

Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas jau daugiau nei 15 metų yra vienas mylimiausių duetų Lie...

09.26 18val. kino teatre "Dainava"...

Šių metų vasarą tuokęsi jaunavedžiai daugiausia santuokų sudarė rugpjūčio savaitgaliais, o populiariausia...

Šeštadienio vakarą Belgijos Leveno miesto pagrindinėje aikštėje skambėjo Lietuvos himnas