Klausyti gyvai

21:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Sprendžiamas geležinkelio viaduko klausimas

Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius, jo pavaduotojas Tautvydas Tamulevičius, administracijos direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Žuromskas susitiko su Lietuvos Respublikos susisiekimo viceministru Sauliumi Girdausku ir Lietuvos Respublikos Seimo nariu Kęstučiu Daukšiu. Susitikime buvo diskutuojama dėl geležinkelio viaduko, esančio Naujojoje gatvėje, projekto, dėl sunkiasvorių automobilių judėjimo aplenkiant pagrindines miesto gatves bei kitais saugaus eismo Alytuje klausimais.

IMG_0742
Geležinkelio viadukas Naujojoje gatvėje (Nuotr. Dovilės Balčiūnaitės)

Alytaus miesto vadovai kartu su susisiekimo viceministru S. Girdausku ir Seimo nariu K. Daukšiu lankėsi prie geležinkelio viaduko, aptarė jo projektavimo planus. „Naujosios gatvės rekonstrukcija – svarbus Alytaus miesto susisiekimo aspektas. Geležinkelio viaduką, kuris kerta vieną iš magistralinių kelių, ruošiamės rekonstruoti, todėl kartu su Alytaus miesto vadovais ieškome geriausio varianto, koks turėtų būti rekonstrukcijos projektas“, – sakė viceministras S. Girdauskas.

IMG_0701
Susitikimo akimirkos (Nuotr. Dovilės Balčiūnaitės)

Taip pat buvo diskutuota dėl nukreipiamųjų kelio ženklų sunkiasvoriams automobiliams. Pasak Alytaus miesto savivaldybės mero V. Grigaravičiaus, siekiant mažinti pagrindinių miesto gatvių apkrovą, sunkiasvoriai automobiliai turėtų aplenkti šias gatves. „Esame gavę ir gyventojų nusiskundimų dėl sunkiasvorių automobilių judėjimo pagrindinėmis miesto gatvėmis, todėl reikia ieškoti geriausio varianto, koks turėtų būti tokių automobilių apvažiavimo aplink Alytaus miestą kelias“, – kalbėjo V. Grigaravičius.

Kitos naujienos

Apie įdomius Alytaus istorinius įvykius ir būsimą parodą apie Alytaus senamiestį FM99 kalb...

Ši vasara, ypač ši savaitė, Lietuvoje visus alina karščiais. Apie karščio pavojus ir pove...

Tautiška giesmė šiemet bus transliuojama iš Alytaus – „Lietuvos kultūros sostinės 2022...

Alytuje prasideda I-asis Tarptautinis žemės meno simpoziumas „Žymės“. Liepos 1-9 dienomis šalies...