Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

„Stambiu planu“: linksmai liūdna istorija kaip, kol vairuotojai aiškinosi santykius, maršrutinis mikroautobusas pradėjo atbulas riedėti Vilniaus gatve

Sveiki, bičiuliai!

Nauja savaitė ir nauja laida „Stambiu planu“!

Šiandien kalbėjome apie autobusų parko Alytuje subtilybes. Kaip pasakojo Kęstutis Tamulevičius: „Penktadienis. Važiuoju iš Pirmo Alytaus į centrą. Miesto centre, Vilniaus gatvėje, sustoja 5 maršrutas (aš jame sėdžiu). Staiga priekyje užkerta jam kelią geltonas 8. Abu vairuotojai iššoka iš autobusų į gatvę ir pradeda aiškintis. Aš sėdžiu autobuse, durys uždarytos. Žiūriu, autobusas rieda atbulomis atgal (tas, kuriame sėdžiu). Kadangi nuokalnė, už autobusiuko matau automobilius. Tai situacija tokia: jie aiškinasi santykius, autobusas sau rieda atgal, staiga (vairuotojas – aut.past.) puola paknopstom bėgt, vytis savo autobusą. Spėjo šis šiaip taip atbėgti į autobusą. Tai buvo šokas“.

Ar gali tokie žmonės, be psichologinės pusiausvyros, gali būti vairuotojai? Dirbti tokį darbą paslaugų sferoje? Atnaujinant Alytaus viešojo transporto sferą, gal reikėtų dėmesį skirti ne tik autobusams, bet ir patiems vairuotojams?

Liudas Ramanauskas ir Kęstutis Tamulevičius subjektyvių nuomonių laidoje „Stambiu planu“

Mažiau kaip 100 dienų liko iki tradicinio Alytaus pusmaratonio, kurį rengia entuziastai. Ar mėgstate pabėgoti? Kam tokių maratonų apskritai reikia? Mada? O gal būdas pritraukti šiokių tokių finansinių įplaukų į miestą? Apie tai taip pat diskutavome subjektyvių nuomonių laidoje „Stambiu planu“, – pasiklausykite ir padiskutuokite ir Jūs!

Gražios savaitės!

Kitos naujienos

„Wolves“ klubas toliau tvirtina savo pozicijas LKL. Savo arenoje patiesę Kauno "Žalgirį" vilkai r...

Savaitgalį Alytuje vyko Lietuvos kulkinio šaudymo, pneumatiniais ginklais, komandinis Čempionatas...

Alytaus statybos bendrovė „Dzūkijos statyba“ Kauno technologijos universiteto prašymu įtraukta į Viešųjų ...

Šį sekmadienį (Vasario 12 d.) Makniūnuose vėl nuo 10 iki 13 val. vyks Makniūnų bagažinių turgelis...