Klausyti gyvai

10:00 - 11:00

Informacinis kanalas

“Stebuklingą” vandenį tiekiančios įmonės savininkai – Viktoro Uspaskich vaikai

Pirmadienį radijo stotis FM99 skambutis, bandant užsisakyti “gydančio” nuo COVID19 atskleidė, kad svarbiausias elementas šiame plane yra vandens tiekėjas – jis gali atsakyti į visus klausimus, suteikti nuolaidas ir paaiškinti kas kaip veikia. 

http://www.fm99.lt/fm99-bandymas-uzsisakyti-viktoro-vandens-nuo-covid-tiekejas-turi-sertifikatus-gerti-reikia-visa-kursa-uz-36-eurus-ir-skaityti-viktoro-instrukcijas/

Kaip jau rašėme – tai UAB “Lamikara” egzistuojanti jau nuo 2001 metų, o nuo 2012 metų pradėjo prekiauti natūraliu mineraliniu vandeniu “Vaiva” (https://www.vz.lt/article/20120818/Article/308189997).

Kėdainių tarybos narė Karolina Štelmokaitė savo facebook paskyroje pasakoja plačiau apie ryšius, kas sieja V.Uspaskich su šiuo verslu.

Karolina Štelmokaitė

UAB “Lamikara” akcininkas dar viena bendrovė, Kėdainiuose registruota UAB “Edvervita”, o, anot Karolinos Štelmokaitės, kas gerai žinoma kėdainiškiams. “”Edvervitos” įmonė glaudžiai susijusi su Viktoru Uspaskichu,  bendrovės valdybai vadovauja ilgametis Viktoro bendražygis ir dešinioji ranka Juozas Gaidamavičius, tik visai neseniai pasitraukęs iš aktyvios politikos Darbo partijos narys”, rašo Karolina.

Registrų centro duomenimis UAB “Edvervita” akcininkai – Julija ir Eduardas Uspaskichai, V.Uspaskich vaikai iš pirmosios santuokos, registruoti Baltarusijoje, valdantys po 50%  akcijų.

Tad mineralinis vanduo, kuriuo UAB “Lamikara” prekiavo jau seniai ir kuris Rokiškio parduotuvėse kainuoja 0,36 eur, tapo “gydančiu”, ir kainuoja jau 1,5 eur.

Visas Karolinos Štelmokaitės tyrimas:

https://www.facebook.com/Stelmokaite/posts/1303347666696342

Kitos naujienos

Viename Europos namų ūkyje vidutiniškai yra 74 buitinės technikos ir elektronikos prietaisai, tačiau mažd...

Dvynukų Teodoro Emilio ir Kasparo Eriko tėtis Irmantas pusę metų kone kasdien išnešdavo iš namų didelius ...

Šventežeryje įsikūrusi bendrovė „Pietų Megrame“ rugsėjo 24 d. atšventė 25-ąjį gimtadienį. FM99 apie prabė...

1992 metais išgarsėjusi pirmoji lietuviško repo grupė „Pompa“ šiemet išleis vinilinę plokštelę „Labai mal...