Klausyti gyvai

16:00 - 17:00

Ne tu vienas kelyje

STT: Gedvydas Vainauskas Rolandui Paksui siūlė nemenką kyšį

Valdančiosios „Tvarkos ir teisingumo“ partijos pirmininkas Rolandas Paksas pirmadienį apklaustas specialiuoju liudytoju Specialiųjų tyrimų tarnybos atliekamame naujame tyrime dėl prekybos poveikiu. Specialiųjų tyrimų tarnyba praneša atliekanti ikiteisminį tyrimą dėl prekybos poveikiu ir piktnaudžiavimo.

Tiriamos aplinkybės dėl galimai daryto poveikio Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos tarnautojams. Siekta, kad šie pripažintų tinkamu eksploatuoti vienam iš mažmeninės prekybos tinklų priklausantį naujai pastatytą prekybos centro pastatą Prienų mieste.

STT sulaikė aukštas pareigas ėjusius „Tvarkos ir teisingumo“ partijos nariusFM99
STT: Gedvydas Vainauskas Rolandui Paksui siūlė nemenką kyšį

Kaip teigiama tarnybos pranešime spaudai, ikiteisminio tyrimo metu gauta duomenų, kad vienos iš žiniasklaidos įmonių vadovas Gedvydas Vainauskas, atstovaudamas kitų asmenų interesams, susitarė su partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderiu Rolandu Paksu, kad šis už didelės vertės, (daugiau nei 250 MGL) kyšį, pasinaudodamas savo įtaka politinės partijos nariams, dirbantiems Aplinkos ministerijoje, paveiks ministerijai pavaldžios institucijos – Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos – darbuotojus, kad šie leistų pradėti eksploatuoti Prienų mieste minėtam mažmeninės prekybos tinklui priklausantį prekybos centrą.

 

Kitos naujienos

Kaip evoliucionavo automobilių dizainas per paskutinius 40 metų? 1980-ieji - charizmatiškais laikais buvo...

FM99 pokalbis su Alytaus turizmo informacinio centro gide Birute Malaškevičiūte apie tai, ką rugpjūtį ver...

(BNS). Teisėsaugos pareigūnai baigė tirti prieš trejus metus pradėtą dokumentų klastojimu kaltinamos Alyt...

Gary Moore sūnaus Jack Moore ir grupės GARY MOORE TRIBUTE BAND #mooreplaysmoore koncertas – šalia pa...