Klausyti gyvai

12:00 - 13:00

Dienos kaleidoskopas

STT: Gedvydas Vainauskas Rolandui Paksui siūlė nemenką kyšį

Valdančiosios „Tvarkos ir teisingumo“ partijos pirmininkas Rolandas Paksas pirmadienį apklaustas specialiuoju liudytoju Specialiųjų tyrimų tarnybos atliekamame naujame tyrime dėl prekybos poveikiu. Specialiųjų tyrimų tarnyba praneša atliekanti ikiteisminį tyrimą dėl prekybos poveikiu ir piktnaudžiavimo.

Tiriamos aplinkybės dėl galimai daryto poveikio Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos tarnautojams. Siekta, kad šie pripažintų tinkamu eksploatuoti vienam iš mažmeninės prekybos tinklų priklausantį naujai pastatytą prekybos centro pastatą Prienų mieste.

STT sulaikė aukštas pareigas ėjusius „Tvarkos ir teisingumo“ partijos nariusFM99
STT: Gedvydas Vainauskas Rolandui Paksui siūlė nemenką kyšį

Kaip teigiama tarnybos pranešime spaudai, ikiteisminio tyrimo metu gauta duomenų, kad vienos iš žiniasklaidos įmonių vadovas Gedvydas Vainauskas, atstovaudamas kitų asmenų interesams, susitarė su partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderiu Rolandu Paksu, kad šis už didelės vertės, (daugiau nei 250 MGL) kyšį, pasinaudodamas savo įtaka politinės partijos nariams, dirbantiems Aplinkos ministerijoje, paveiks ministerijai pavaldžios institucijos – Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos – darbuotojus, kad šie leistų pradėti eksploatuoti Prienų mieste minėtam mažmeninės prekybos tinklui priklausantį prekybos centrą.

 

Kitos naujienos

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro (ARATC) patirtis, kuriant ir plėtojant regioninę atliekų tvar...

Kas yra dzūkas, kuo ypatinga Dzūkija, kas lėmė čia įsikūrusių žmonių gyvenimo būdą, f...

Gegužės 20-21 dienomis startuoja Drive-in seansai Alytuje, Alytaus dainų slėnio aikštelėje. 

Pradedant Ulonų – Santaikos gatvės  ketvirtojo etapo rekonstrukcijos darbus, Alytaus miesto savi...