Klausyti gyvai

19:35 - 20:00

Ši diena muzikos istorijoje

Su kontrabanda įkliuvo ne tik alytiškis, bet ir Baltarusijos pilietis (papildyta video)

Su kontrabanda ikliuvo ne tik alytiskis, bet ir Baltarusijos pilietisFM99 (2)Ankstų gegužės 13-osios rytą policija gavo informacijos apie Alytuje, nuosavame name, nelegaliai laikomus stiprius alkoholinius gėrimus. Skubiai surengtas policijos patikrinimas davė rezultatų daugiau nei buvo galima tikėtis: „taurusis“ gėrimas laikytas įvairiose talpose. Be šių radinių, pareigūnai aptiko ir nelegaliai laikomo dyzelino ir cigarečių, pažymėtų Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo skyriaus Ekonominių nusikaltimų tyrimo poskyrio pareigūnams patikrinus 54-erių vyriškio namą ir garažą, rasta 10 litrų nelegaliai laikomo alkoholio – naminukės, 60 litrų dyzelinių degalų be įsigijimo dokumentų ir 1 068 pakeliai cigarečių, paženklintų Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Bendra vertė − 8 873,85 litų.

Su kontrabanda ikliuvo ne tik alytiskis, bet ir Baltarusijos pilietisFM99 (4)Pareigūnams tą rytą įkliuvo ir Baltarusijos pilietis, į minėto alytiškio garažą atvykęs „Audi“ markės automobiliu. Minėto automobilio kėbule esančiose slėptuvėse, panaudojus specialią muitinės pareigūnų įrangą, rasta 2 543 litų vertės  306 pakeliai cigarečių „Queen“, pažymėtų Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Garažo savininkas teigė, kad nežinojo ką gabena baltarusis. Neva, jis tik leido kitataučiui pasinaudoti jo garažu atvykus į Lietuvą. Alytaus policijai abu asmenys iki šiol nebuvo žinomi.

Alytiškiui pradėtas ikiteisminis tyrimas, surašyti administracinio teisės pažeidimo protokolai už akcizais apmokestinamų prekių laikymą, gabenimą, naudojimą ar realizavimą, užtraukia baudą nuo dešimties tūkstančių iki dvidešimties tūkstančių litų su šių prekių konfiskavimu, o už naftos produktų laikymą jam gresia bauda nuo vieno tūkstančio iki dvidešimties tūkstančių litų.

Su kontrabanda ikliuvo ne tik alytiskis, bet ir Baltarusijos pilietisFM99 (1)Baltarusijos Respublikos piliečiui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas. Už kontrabandos būdu gabentas cigaretes jam gresia bauda nuo dešimties tūkstančių iki dvidešimties tūkstančių litų su šių prekių konfiskavimu ir gabenimo priemonės, kuria šios prekės buvo neteisėtai gabenamos, konfiskavimu.

Pamatyti, kaip pareigūnai tikrina Baltarusijos piliečio automobilį, galite pamatyti Alytaus apskr. VPK videoreportaže:

https://www.youtube.com/watch?v=FS7F4mkpdec&feature=youtu.be

Kitos naujienos

Į FM99 Kalėdinių eglučių parką atkeliavo Girinukas – tai darželio „Girinukas“ pedagogių kūrinys.

Gruodžio 8 d., 16 val., Audiovizualiųjų menų centre vyks Redo Diržio paskaita-pokalbis „Dalykai, kurie nu...

Gruodžio 15 d. 18 val., Alytaus kultūros centras, Didžioji salė