Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

Sugriauta tvora Daugų gatvės kapinėse bus atstatyta (papildyta interviu)

Praėjusiais metais Daugų gatvės kapinėse pastatytos tvoros neliko nei kvapo. Šventiniu laikotarpiu čia pasidarbavo vandalai. Balandžio 18 d.  UAB „Alytaus skausmo užuovėja“ darbų vadovas Deividas Randis pastebėjo, kad Daugų g. kapinėse išgriauta tvora ir apie tai informavo Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyrių.

Sugriauta tvora Daugų gatvės kapinėse bus atstatyta(AMS nuotr.)

Alytaus miesto savivaldybė 2017 m. balandžio 19 d. kreipėsi į Alytaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą, prašydama nustatyti kaltininkus.

Daugų gatvėje esančių kapinių tvora šioje vietoje buvo nugriauta ir praėjusiais metais, o 2016 m. rudenį vėl atstatyta. Už šios tvoros statybos darbus savivaldybė sumokėjo daugiau kaip 1000 Eur.

Šių metų biudžete Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyriaus specialistai planavo toliau tvarkyti Daugų gatvės kapinių teritoriją ir šių darbų vykdymui numatė lėšų, kurias dabar, deja, teks panaudoti ne  suplanuotiems tolimesniems darbams, o tvoros atstatymui. „Tenka tik apgailestauti, kad šių metų biudžete Daugų gatvės kapinių teritorijos tvarkymui numatytus pinigus teks panaudoti ne kapinių teritorijoje esančių šaligatvių tvarkymui, o tvoros atstatymui,“ – sakė Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyriaus vedėja Palmira Raškauskienė.

Alytaus miesto savivaldybė prašo miesto gyventojų būti pilietiškais ir pastebėjus miesto gerbūvį niokojančius asmenis apie tai pranešti policijai.

Kitos naujienos

Viney Dubey iš šiaurinės Indijos atvažiavo į Lietuvą prieš šešerius metus. Sako, čia ramybės oazė, jokios...

Ko? Atliekų! Vienkartiniai indai, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės, tušti indeliai nuo padažų, jog...

Rugpjūčio 12 d. (penktadienį), 19:00 kviečiame atvykti į Audiovizualių menų centrą (buvusią Alytaus sinag...