Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

Suraskite laiko sau – „Daugiau balanso“

FM99 eteryje apie darbo ir asmeninio gyvenimo balanso formulę pasakoja vienas iš jos autorių Paulius Rymeikis, socialinės reklamos agentūros „Nomoshiti“ įkūrėjas.

Subalansuoto gyvenimo formulė apima 11 dedamųjų dalių, tai: darbas, šeima, emocinė sveikata, intelektualinė veikla, dvasingumas ir religingumas, sveikata ir fizinė forma, butis/namai, asmeninis laikas, bendruomenė ir socialiniai ryšiai, miegas,  iššvaistytas/užpildytas laikas.

Kiekvienas šis sluoksnis atskirtas į dvi dalis: 1) faktinį laiką, kurį skiriate šiam gyvenimo sluoksniui ir 2) idealų laiką, kurį norėtumėt skirti šiam sluoksniui. Kiekvienam jų turite po 168 valandas (per savaitę). Kai padarysite savo pasirinkimus, apačioje pamatysite skirtumą tarp to, kiek realiai skiriate laiko konkrečioms sritims ir kiek norėtumėte jo skirti. Pagrindinė „Daugiau balanso“ formulės autorių žinutė – kuo daugiau kojų į žemę remsitės gyvenime, t.y. kuo daugiau iš šių 11 dedamųjų dalių įtrauksite į savo kasdienį gyvenimą, tuo tvirčiau stovėsite ant žemės ir tuo geriau jausitės gyvenime. 

Projekto „Daugiau balanso“ autoriai parengė  iš 11 skirtingų gyvenimo sluoksnių sudarytą darbo ir asmeninio gyvenimo derinimo formulę.

Kitos naujienos

Energijos kaupimo įrenginių sistemos operatorė „Energy cells“ trečiadienį simbolinės kapsulės ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpu...

Liepos 5 d. Dauguose, Alytaus r., tradiciškai bus švenčiama Valstybės (Lietuvos karaliaus Min...

Pirmus kelis karo Ukrainoje mėnesius Alytaus broliškas miestas Kremenčiukas nepatyrė karo smūgių ir...