Klausyti gyvai

10:00 - 11:00

Informacinis kanalas

Susipažinkim su šauniuoju Alytaus policijos augintiniu Enzo

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato  augintinis – belgų aviganis Enzo be didesnio vargo susekė iš Prienų rajono Enzo-medaliaipolicijos komisariato  patalpų pabėgusį, vagystėmis įtariamą vyriškį.

Rugpjūčio 12 d. apie 11 val. iš Prienų r. PK laikino sulaikymo kameros į tualetą vedant laikinai sulaikytą dėl nusikalstamos veikos,  T. S., jis į tyrėją metė tuščią plastikinį butelį, pastūmė ir pabėgo. Sprunkantį iš Prienų r. PK patalpų vijosi Prienų pareigūnai. Nedelsiant buvo pasitelktos didesnės pajėgos bėgliui surasti, apieškota teritorija, kurioje galėjo slapstytis jaunuolis. Taip pat iššukuoti krūmynai, Nemuno pakrantė, bet paieškos rezultatų nedavė. Nusikaltėlio paiešką pradėję pareigūnai nusprendė į pagalbą pakviesti Alytaus policijos kinologą su šunimi. Į įvykio vietą atvežtas tarnybinis šuo Enzo nusekė pabėgusio asmens pėdsakais. Karštais pėdsakais sekęs belgų aviganis kinologą atvedė prie vieno privataus negyvenamojo namo, iki namo palėpės, kurioje ir slėpėsi bėglys. Sulaikant prieniškis bandė bėgti ir antrą kartą, vėl pasipriešino pareigūnui, tačiau jam nepavyko pasprukti nuo budraus tarnybinio šuns. Gindamas kinologą, keturkojis „kolega“ sulaikė pažeidėją, jam spėjus žengti vos keletą žingsnių.

Sulaikydami T. S. teisėsaugininkai panaudojo spec. priemones – antrankius ir elektros impulsinį prietaisą. Bėglys pristatytas į Prienų r. PK. Už pabėgimą iš policijos įstaigos ir už pasipriešinimą pareigūnams Prienų gyventojui pradėtas ikiteisminis tyrimas, jam gresia laisvės atėmimas iki penkerių metų. Chuliganą sučiupti padėjęs trijų su puse metų belgų aviganis Enzo išmokytas ne tik ieškoti dingusių ar pasislėpusių žmonių, bet ir narkotinių medžiagų.

Enzo-ilsisiBelgų aviganis Enzo, padėjęs surasti ne vieną dingusį žmogų, demaskuoti  ne vieną nusikaltėlį, kartu su Alytaus aps. VPK Viešosios tvarkos skyriaus Patrulių kuopos kinologų grupės specialistu Eimantu Seniku pasiekė puikių rezultatų šalies ir tarptautinėse varžybose. Enzo – prizinių  vietų nugalėtojas ne kartą garsino Alytaus policijos vardą.

Alytaus aps. VPK informacija

Kitos naujienos

Namų rungtynių seriją Alytaus futbolininkai pradeda jau liepos 1d., šį penktadienį, 19 val....

Šildymo sezonas neišvengiamai ateis. Kuro kaina pastaruoju metu augo lyg ant mielių, tad tai n...

Jau artėjantį savaitgalį, liepos 1-3 dienomis Alytuje esantį Dainų slėnį sudrebins varikli...

Alytuje prasideda I-asis Tarptautinis žemės meno simpoziumas „Žymės“. Liepos 1-9 dienomis šalies...