Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

Šv. Benedikto gimnazijoje įvesti elektroniniai pažymėjimai dar pilnai neveikia

Alytaus šv. Benedikto gimnazijoje praėjusią savaitę įvesti elektroniniai pažymėjai. Kaip sakė Alytaus miesto savivaldybės administracijos švietimo skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas, Šv. Benedikto gimnazija elektroninio pažymėjimo diegimui pasirinkta, nes ji vykdo visas ugdymo programas – pradinį, pagrindinį ir vidurį. Jei elektroninio pažymėjimo sistema pasiteisins, ji bus diegiama ir kitose Alytaus mokyklose. Tam turėtų pritarti Alytaus miesto taryba.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Alytaus šv. Benedikto gimnazijoje įvesti elektroniniai pažymėjai. („FM99“ nuotr.)

Šis elektroninis pažymėjimas suteiks daugiau patogumo mokiniams, jie kortele galės atsiskaityti valgykloje ir įeinant į mokyklą, nes į mokymosi įstaigą bus galima pateikti tik nuskenavus kortelę. Ateityje bus galima kortele naudotis ir viešajame transporte. Tačiau kaip sakė Šv. Benedikto gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Lina Janulytė, elektroninis pažymėjimas dar pilnai neveikia. Nors mokymosi įstaigą galima pateikti tik nuskenavus kortelę, tačiau duomenys dar nėra perduodami į TAMO dienyną, kortelė neveikia dar ir valgykloje. Šiuo metu sistema yra tvarkoma, sprendžiama, kodėl ji pilnai neveikia.

Elektroninis pažymėjimas leis stebėti, kaip mokiniai lanko pamokas. Kortelė bus susieta  su elektroniniu dienynu ir viskas bus matoma sistemoje. Elektroninius pažymėjimus gimnazijoje diegs elektroninio dienyno TAMO kūrėjai. Sistemos įdiegimas gimanzijoje kainavo 4840 eurų.

 

Kitos naujienos

Žiemos pradžia Lietuvoje, Kalėdų laukimo ir gerų darbų metas. FM99 kalbino Alytaus Raudonojo kryžiaus vad...

„Donatas Čemeris sukūrė dainą, kuriai tekstą parašė Rūta Lukoševičiūtė, ir pasiūlė man padainuoti...

Gruodis jau įsibėgėjo, oro ir eismo sąlygos šiuo metu gana sudėtingos, o dėl atšiauresnio žiemos klimato ...

„Tikriausiai nepasirinko saugaus važiavimo greičio, neatsižvelgė į oro sąlygas, kelio būklę, nuvažiavo nu...