Klausyti gyvai

17:00 - 18:00

Savaitgalio promenada

Svarbiausi Pietų Lietuvos įvykiai: balandis – Alytuje vyko švietimo inovacijų paroda

 

Alytaus šv. Benedikto gimnazijoje organizuota švietimo inovacijų paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“. Parodoje vyko daugiau kaip 100 nemokamų renginių mokytojams ir mokyklų vadovams, veiks stendai, kuriuose bus pristatomos ugdymo(si) priemonės, įrankiai ir edukacinės programos.

Pagrindinė šių metų parodos kryptis – ugdymo turinio atnaujinimas. Parodos renginiuose dalyvaus ugdymo turinio kaitos procese dalyvaujantys Švietimo ir mokslo ministerijos, jai pavaldžių institucijų specialistai, lektoriai, mokytojai praktikai, švietimo srities įmonių atstovai.

Su parodos lankytojais savo patirtimi dalijosi ir lektoriai iš užsienio Anekė Verbek (Anneke Verbeeck, Belgija), Kristina Beri (Cristina Berry, JAV) ir prof. Miko-Jusi Lakso (Mikko-Jussi Laakso, Suomija).

Parodos organizatoriai kviečia ne tik rinktis sau aktualias temas iš daugiau nei 100 renginių, bet ir apsilankyti parodos stendų erdvėje, išbandyti įvairias ugdymo(si) priemones bei įrankius, pabendrauti su įmonių atstovais. Stendų erdvėje rasite Alytaus šv. Benedikto gimnaziją, Alytaus Jurgio Kunčino viešąją biblioteką, Alytaus Likiškėlių pagrindinę mokyklą, Lietuvybės centrą, leidyklas „Andrena“, „Lucilijus“, „Šviesa“, TEV, „Žara“, „Baltų lankų“ vadovėliai“, taip pat įmones „Binarus“, „Biznio mašinų kompanija“, „Creator Japonicus“, „Dego“, „E. mokykla“, „Gudragalvis“, „Hnit-Baltic“, „Innospark“, „Inseria“, „Isku baldai“, „Lantel“, „Mokslo technologijos“, „Officeday“, „Švietimo tinklas“, UZU, labdaros ir paramos fondą „Mažojo Princo fondas“, Lietuvos jūrų muziejų, „Pingvinų“ akademiją.

Kitos naujienos

Šįvakar visi keliai – į Rotušės aikštę. Vakaro tamsa apgaubta Dzūkijos sostinė 20 val. miestelėnu...

Sostinėje kai kurie daugiabučiai jau šildosi. Kaip Alytuje? Kiek kainuos šildymas ir ar jau verta jungti,...

Šį sekmadienį Pasaulinės gyvūnų globos dienos minėjimas Alytuje.

Po dviejų skaudžių pralaimėjimų DFK "Dainava" bandys grįžti į pergalių kelią Alytaus miesto stadi...