Klausyti gyvai

17:00 - 18:00

Savaitgalio promenada

Svarbiausi Pietų Lietuvos įvykiai: gruodis – į Alytaus gatves išriedėjo nauji autobusai

 

FM99 studijoje viešėjo „Kautros“ marketingo direktorius Gintautas Pakusas, „Alytaus infrastruktūros“ Viešojo transporto administravimo skyriaus vadovė Diana Klimenkienė ir Alytaus miesto savivaldybės ūkio skyriaus vedėja Palmira Raškauskienė. Pasiklausykite pokalbio įrašo. 

„Kautros“ marketingo direktorius Gintautas Pakusas, „Alytaus infrastruktūros“ Viešojo transporto administravimo skyriaus vadovė Diana Klimenkienė ir Alytaus miesto savivaldybės ūkio skyriaus vedėja Palmira Raškauskienė (FM99 nuotr.)

Gruodžio 22 dieną Alytuje į miesto gatves išriedėjo nauji autobusai, bet ir nauja keleivių aptarnavimo kultūra. Prieš darbo pradžią „Kautros“ vairuotojams, kurie dirbs Alytaus mieste, buvo vykdomi specialūs mokymai.

Būsimiems vairuotojams buvo vykdomi specialūs mokymai („Kautra“ nuotr.)

Gerino keleivių aptarnavimo įgūdžius

Didžiąją mokymų dalį sudarė klientų aptarnavimo, bendravimo su jais tema. Vairuotojai buvo mokomi spręsti kritines situacijas, priimti greitus ir teisingus sprendimus.

„Mokymuose ugdome pozityvų mąstymą ir požiūrį į klientą. Daugumoje situacijų svarbiausia tinkamai suteikti paslaugas, atsakyti į klientų klausimus ir parodyti jiems dėmesį. Tikiu, kad jei ir kils kokių sunkumų ateityje, po šių mokymų vairuotojai ras sprendimus“, – kalbėjo mokymų lektorius Darius Rupšlaukis.

Mokymų metu be teorinės dalies buvo sprendžiamos ir praktinės užduotys, nagrinėjami konkretūs atvejai pasitaikantys darbe.

„Mūsų įmonės vairuotojai jau ilgą laiką vertinami už kokybišką aptarnavimą, mandagų bendravimą su keleiviais. Tai tarsi įmonės vizitinė kortelė. Juk, kad ir kokie nauji ar modernūs autobusai bebūtų, svarbiausias yra žmogus už vairo. Tikiu, kad mokymai padės ir Alytaus mieste suteikti aukščiausią aptarnavimą“, – kalbėjo „Kautros“ marketingo vadovas Mindaugas Sakalauskas.

Praktiniai pirmosios pagalbos kursai

Mokymų metu vairuotojai taip pat buvo supažindinti su pirmosios pagalbos pradmenimis. Daugiausiai dėmesio buvo skirta pradiniam gaivinimui: kaip teisingai laikyti galvą, kur spausti, kiek įpūsti.

„Mokymuose lektoriai stengėsi įkvėpti tikėjimo savo gebėjimais padėti kitiems. Kad sunegalavus žmogui jie nepasimestų. Džiaugiamės, kad keleiviai galės jaustis saugiau, žinodami, jog vairuotojai moka suteikti reikiamą pagalbą“, – pasakojo „Kautros“ atstovas.

Darbą naujais autobusais Alytaus mieste „Kautra“ pradės jau šį šeštadienį, gruodžio 22 dieną. Keleivius planuojama vežti 32 naujais ir moderniais žemagrindžiais autobusais. Įmonė planuoja įdarbinti iki 70 vietinių vairuotojų.

Jums įprasti grafikai ir autobusai numeriai  keičiami. Visą atnaujintą transporto maršrutų schemą rasite:

https://www.stops.lt/alytus ir  https://www.stops.lt/alytus/mobile.html

Dėl išsamesnės informacijos galima kreiptis į VšĮ „Alytaus infrastruktūra“, mob. (8 685) 61 670 arba el. paštu transportas@alytus.lt

Kitos naujienos

Šįvakar visi keliai – į Rotušės aikštę. Vakaro tamsa apgaubta Dzūkijos sostinė 20 val. miestelėnu...

Sostinėje kai kurie daugiabučiai jau šildosi. Kaip Alytuje? Kiek kainuos šildymas ir ar jau verta jungti,...

Šį sekmadienį Pasaulinės gyvūnų globos dienos minėjimas Alytuje.

Po dviejų skaudžių pralaimėjimų DFK "Dainava" bandys grįžti į pergalių kelią Alytaus miesto stadi...