Klausyti gyvai

11:00 - 12:00

Laisva forma

Sveikatos viceministrės Danguolės Jankauskienės atsakymai apie Alytaus ligoninę

Prenumeruokite FM99 radijo podkastą: Applepodcasts | Spotify | Googlepodcasts | RSS|RadioPublic | BreakerAnchor|Pocket Casts| Anchor|Castbox|Overcast

Ketvirtadienį, balandžio 28 dieną, vykusiame posėdyje Alytaus miesto taryba nusprendė St.Kudirkos ligoninės dalininke priimti valstybę. Taip pat buvo atšauktas be antro dalininko paskelbtas ligoninės direktoriaus konkursas.

Viceministrė Danguolė Jankauskienė

Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis buvo paskelbęs direktoriaus konkursą likus keliems mėnesiams iki dabartinio vadovo kadencijos pabaigos ir delsė į tarybos darbotvarkę įtraukti antrojo dalininko klausimą. Tokius sprendimus inicijavo tarybos nariai, įtardami, kad bandoma kuo skubiau išrinkti direktorių, kol antrasis dalininkas neturi vienodų teisių dalyvauti konkurse.

Tarybos posėdžio metu meras tikino, kad reikia neskubėti, nes neva negauna jokių atsakymų iš ministerijos dėl ligoninės. Jis tikino, kad viceministrė Danguolė Jankauskienė visiškai sutinka su konkurso paskelbimu ir tuo kad į komisiją bus pakviestas vienas miniosterijos atstovas. Tačiau FM99 kalbinta viceministrė sako, kad su meru sutarta, kad ministerija dalyvaus atrankoje lygiomis teisėmis.

Klausykite viceministrės atsakymus apie Alytaus ir kitas regiono ligonines – kas jų laukia ir kaip keisis situacija bei paslaugos pacientams.

Daugiau:
„Galima įžvelgti artėjančių rinkimų įtaką ir bandymų greičiau susitvarkyti“, – įtaria tarybos narė Vilma Krušnienė. Diskusijos taryboje kilo dėl to, kad tuo pat metu, kai atliekamos procedūros dėl valstybės tapimo Alytaus ligoninės dalininke, skubiai paskelbtas ir vykdomas ligoninės direktoriaus atrankos konkursas. Valstybei tapus dalininke, ji lygiomis teisėmis dalyvautų direktoriaus atrankos procedūrose. Tarybos nariams kilo įtarimas, kad bandoma to išvengti ir direktorių paskirti kuo greičiau, kol savivaldybė pati turi visą sprendimo galią, daugiau:
Kam prireikė Alytaus ligoninės direktoriaus kėdės?

Kitos naujienos

Naujasis „Wolves“ treneris Kęstutis Kemzūra šiandien buvo pristatytai komandai ir surengė pirmąją...

Bendrovė „Alytaus šilumos tinklai“ įgyvendino projektą ir beveik pusšimtyje Alytaus miesto švieti...

Apie  branduolinio ginklo dislokavimą Baltarusijoje, Kinijos vadovo vizitą Rusijoje ir ukrainieči...

Per tris dešimtis žmonių įkalinta, keletas nužudyti - tyli vizualinė kova laikinai okupuotose Ukrainos te...