Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Sveikatos viceministrės Danguolės Jankauskienės atsakymai apie Alytaus ligoninę

Prenumeruokite FM99 radijo podkastą: Applepodcasts | Spotify | Googlepodcasts | RSS|RadioPublic | BreakerAnchor|Pocket Casts| Anchor|Castbox|Overcast

Ketvirtadienį, balandžio 28 dieną, vykusiame posėdyje Alytaus miesto taryba nusprendė St.Kudirkos ligoninės dalininke priimti valstybę. Taip pat buvo atšauktas be antro dalininko paskelbtas ligoninės direktoriaus konkursas.

Viceministrė Danguolė Jankauskienė

Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis buvo paskelbęs direktoriaus konkursą likus keliems mėnesiams iki dabartinio vadovo kadencijos pabaigos ir delsė į tarybos darbotvarkę įtraukti antrojo dalininko klausimą. Tokius sprendimus inicijavo tarybos nariai, įtardami, kad bandoma kuo skubiau išrinkti direktorių, kol antrasis dalininkas neturi vienodų teisių dalyvauti konkurse.

Tarybos posėdžio metu meras tikino, kad reikia neskubėti, nes neva negauna jokių atsakymų iš ministerijos dėl ligoninės. Jis tikino, kad viceministrė Danguolė Jankauskienė visiškai sutinka su konkurso paskelbimu ir tuo kad į komisiją bus pakviestas vienas miniosterijos atstovas. Tačiau FM99 kalbinta viceministrė sako, kad su meru sutarta, kad ministerija dalyvaus atrankoje lygiomis teisėmis.

Klausykite viceministrės atsakymus apie Alytaus ir kitas regiono ligonines – kas jų laukia ir kaip keisis situacija bei paslaugos pacientams.

Daugiau:
„Galima įžvelgti artėjančių rinkimų įtaką ir bandymų greičiau susitvarkyti“, – įtaria tarybos narė Vilma Krušnienė. Diskusijos taryboje kilo dėl to, kad tuo pat metu, kai atliekamos procedūros dėl valstybės tapimo Alytaus ligoninės dalininke, skubiai paskelbtas ir vykdomas ligoninės direktoriaus atrankos konkursas. Valstybei tapus dalininke, ji lygiomis teisėmis dalyvautų direktoriaus atrankos procedūrose. Tarybos nariams kilo įtarimas, kad bandoma to išvengti ir direktorių paskirti kuo greičiau, kol savivaldybė pati turi visą sprendimo galią, daugiau:
Kam prireikė Alytaus ligoninės direktoriaus kėdės?

Kitos naujienos

Finansinių sunkumų turinti ir restruktūrizuotis siekianti Rusijos grupės „Polair“ netiesiogiai va...

Šį trečiadienį Alytaus Dainų slėnis tampa viena didele Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo kar...

Dauguose jau antradienį vyks didžiausia Alytaus rajono savivaldybės šventė. Rajono meras Algirdas Vr...

„Tiltai ne tik sujungia upės krantus, bet sujungia ir žmones“ (H. Kabeikis).