Klausyti gyvai

10:00 - 11:00

Informacinis kanalas

Švęsime Kovo 11-ąją, linksminsimės Simno kermošiuje

Tradicinis  Simno kermošius (Alytaus r.) šiemet sutampa su iškilia švente – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Tad Kovo 11-ąją kviečiame visus į Simną! FM99 apie šventę kalbėjome su Alytaus rajono meru Algirdu Vrubliausku.

Simno  kermošių Alytaus rajono savivaldybė organizuoja jau 24-ąjį kartą. Šventė tapo viena populiariausių renginių, kurios laukia vietos gyventojai, į ją gausiai atvyksta svečių iš viso rajono, kitų savivaldybių, taip pat suvažiuoja daug prekybininkų ir amatininkų.

Šiemet  renginys prasidės 11 val. šv. Mišiomis už Lietuvos nepriklausomybę Simno Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje. 12 val. miesto aikštėje vyks Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas ir Simno kermošiaus atidarymas. Šventės dalyvius pasveikins Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, Simno liaudiškos muzikos kapela „Simnyčia“, Baraginės kaimo (Marijampolės r.) jaunimo kapela „Svaja“.

Simno kermošius – tai puiki vieta šventiškai praleisti šeštadienį, susitikti su draugais ir pažįstamais, pabendrauti ir pasilinksminti, pažiūrėti gatvės vaidinimų.

Aikštėje jau nuo 11 val. vyks mugė, gaminius pristatys  tautodailininkai, amatininkai, ūkininkai. Bus galima išbandyti laimę loterijoje, dalyvauti šmaikščiuose aštrialiežuvių ir rąsto pjovimo konkursuose, pasimokyti lietuvių liaudies šokių.

13 val. šventės scenoje koncertuos populiari popmuzikos  grupė „Čilinam“, kurioje dainuoja aktoriai Ramūnas Rudokas, Marius Jampolskis, dainininkas, dainų autorius, muzikos prodiuseris, rašytojas Stanislavas Stavickis – Stano.

Koncertą tęs Alytaus rajono savivaldybės Kultūros centro grupės „Bent“ atlikėjai Edvinas Zaleckas ir Vytautas Muliuolis, kurių repertuare – nuo liaudies iki šių dienų lietuvių ir užsienio hitų.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Kitos naujienos

Naujasis „Wolves“ treneris Kęstutis Kemzūra šiandien buvo pristatytai komandai ir surengė pirmąją...

Bendrovė „Alytaus šilumos tinklai“ įgyvendino projektą ir beveik pusšimtyje Alytaus miesto švieti...

Apie  branduolinio ginklo dislokavimą Baltarusijoje, Kinijos vadovo vizitą Rusijoje ir ukrainieči...

Per tris dešimtis žmonių įkalinta, keletas nužudyti - tyli vizualinė kova laikinai okupuotose Ukrainos te...