Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

„Tapęs meru per dieną etiketo neišmoksi“, – sako LRLS kandidatas į merus G. Jegelevičius

OLYMPUS DIGITAL CAMERAArtėjant savivaldos rinkimams, kuomet pirmą kartą tiesiogiai bus renkami savivaldybių merai, „FM99“ studijoje apie politikų etiketą bei tai, koks turėtų būti tiesiogiai išrinkto mero įvaizdis, diskutavo Seimo liberalų sąjūdžio frakcijos narys, protokolo ir etiketo žinovas Arminas Lydeka bei kandidatas į Alytaus miesto merus Gediminas Jegelevičius. Anot pašnekovų, miesto vadovas – tai tarsi vizitinė kortelė, nuo jo priklauso, kokį įspūdį susidarys ir miesto svečiai, ir investuotojai, ir kiekvienas žmogus.

A. Lydeka sako, kad politikui įvaizdis ypač svarbus:

Jeigu politikas ateina į susitikimą su nuvargusiais, nutrintais batais, apiplyšusiu megztiniu, susivėlęs ir dar nepasisveikinęs su auditorija pradeda dėstyt (tebūnie ir geras, protingas mintis) esu įsitikinęs, kad nei vienas miestelėnas nebalsuos už tokį politiką net nesusimąstęs, kodėl aš jo nemėgstu.

Alytaus miesto tarybos narys G. Jegelevičius pretenduojantis tapti miesto meru sako, kad etiketo laikymasis miesto vadovui turi būti savaime suprantamas dalykas ne tik oficialių priėmimų metu, tačiau ir kasdienybėje:

Žmogui tie dalykai turi būti įaugę į kraują, turi būti kasdieninė norma. Jeigu etiketo taisyklių pradėsi mokytis tapęs meru – nepavyks. Gal vieną kitą kartą  ir knygą perskaitęs elgsiesi kaip ten parašyta, tačiau visada ūsai išlįs ir tavo tikrasis veidas bus matomas. Gal mitinge užlipęs ant scenos gali atrodyti pagal protokolo reikalavimus, tačiau kasdieninėj veikloj tu būsi savimi. Todėl gyventojai rinkdami merą, tai turi įvertinti.

 #Politinė reklama bus apmokėta iš LRLS rinkimų sąskaitos

Kitos naujienos

„Pilietiškumo dėlionėje“ pokalbis su Giedriumi Sakalausku. 

Šį sekmadienį (gruodžio 11 d.) Makniūnuose nuo 10 iki 13 val. vyks Kalėdinis Makniūnų bagažinių t...

Gruodžio 2 dieną Alytaus pataisos namuose 49 m. kinologas specialistas sumušė kitos kinologės 7 mėnesių t...

Lietuvos profesionalai standartinių šokių šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva Lacitien...